Po pomoc z dzieckiem na SOR w Wołominie?

Po pomoc z dzieckiem na SOR w Wołominie?

- Nowa pani ordynator SOR jest chirurgiem dziecięcym z Niekłańskiej, która już w tej chwili szkoli personel medyczny do przyjęcia dzieci na SORze – zapowiedziała burmistrz Wołomina, podsumowując czerwcowe spotkanie z dyrektorami warszawskiego NFZ i wołomińskiego szpitala.

Do spotkania burmistrz Wołomina, starosty i obu dyrektorów doszło w połowie czerwca. – Zostałam poproszona przez pielęgniarki, położne i panie salowe specjalnym pismem o patronat nad szpitalem w realizacji trudnych spraw. Podjęłam takie wyzwanie i staram się pomagać – tłumaczyła swoją obecność na spotkaniu Elżbieta Radwan. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(2) Comments

  1. Inna polityka jest mozliwa

    Deklaracja Programowa Partii Razem: 4.2. Zatrzymamy komercjalizację opieki zdrowotnej. Zamiast limitów procedur placówki medyczne będą otrzymywały finansowanie na personel i bieżące utrzymanie.

  2. klara

    oj burmistrzowa jak zadowoleni sa mieszkancy kobylki ze cie tam nie ma co do szpitala inna jest rzeczywistosc nie klam bo to wroci za jakis czas i co odejdziesz w nieslawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>