Mieszkaniec znieważył wójta?

Mieszkaniec znieważył wójta?

Wójt gminy Klembów Rafał Mathiak wniósł do policji zawiadomienie o znieważeniu przez mieszkańca. Do incydentu miało dojść pod koniec czerwca br., tuż po zakończeniu sesji Rady Gminy w Klembowie. Mieszkaniec, który od wielu lat prowadzi z władzami Klembowa batalię w sprawie swojej działki, w kilku dosadnych słowach zwrócił się do wójta Mathiaka (paść miało m.in. określenie pajac).

Więcej na łamach Wieści

(11) Comments

 1. Artur

  Moja żona często się do mnie zwraca ,,ty pajacu jeden''a ja nie uważam tego za znieważenie i nigdy ,,Policji nie wzywam i podłogi nie zrywam...''

 2. edek

  Bardzo dobrze, że w końcu ktoś z tym mieszkańcem zrobi porządek. Wójt powinien jeszcze publicznie powiedzieć przez kogo są problemy z dalszym z wodociągowaniem gminy i ile gmina wydała na tego obywatela pieniędzy na pisma odpowiedzi jego pism.

 3. Stach

  Ten Pan ma pełne prawo walczyć o swoje sprawy,wiadomo że często obywatel tylko dlatego że jest uczciwy i mądry jak ten Pan bywa nie lubiany przez urzędników.

 4. tulipan

  wystarczy na zdjecie popatrzec pajac jak sie patrzy ze sztucznym usmiechaem gdzie wy go znalezliscie porażka jakas a pajac pasuje tu mieszkaniec trafił w 10...

 5. Czesław

  Ten Pan powinien zostać radnym i wprowadzić nowy porządek w gminie i doprowadzić wreszcie do budowy lotniska w Sitkach o którym mówi się i pisze od lat.

 6. Ciekawa

  I jak Policja przekazała sprawę do Prokuratury? Czy umorzyli postępowanie? Ktoś coś wie jak to groźne "przestępstwo" zostało rozpatrzone?

 7. Danuta

  Pan Wiesław powinien w następnych wyborach startować na radnego .on by wyprostował opieszałych urzędników ja i cała moja rodzina z Roszczepu i Woli Rasztowskiej byśmy na niego głosowali

 8. Halina z Kosobudów

  Ja też z całą rodziną z Kosobudów poprzemy kandydata Wieśka na radnego,niech taki rozsądny człowiek działa w naszym imieniu dla dobra gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>