Pilne!

Trudne miesiące dla Zielonki

Trudne miesiące dla Zielonki

Torpol – wykonawca modernizacji linii kolejowej E75 prowadzi już zaawansowane prace na stacji w Zielonce. Powstał tymczasowy peron, trwa przygotowanie zamknięcia ul. Kolejowej. Przejazd tymczasowy będzie jednak ograniczony. (…)

Torpol prowadzić będzie również prace związane z modernizacją torowiska (w tym ułożenie dodatkowej pary torów od Zielonki do Wołomina i podniesienie o pół metra poziomu torów).

Wykonawca zapowiada już teraz, że będą okresy całkowitego zamknięcia przejazdu tymczasowego, które mogą potrwać nawet kilkanaście dni, a przy jednoczesnym zamknięciu ulicy Kolejowej, oznacza to brak możliwości przedostania się autem przez centrum Zielonki. Piesi i rowerzyści nie będą mieli takich problemów, bo chodnik tymczasowy będzie czynny przez cały okres prac.(…)

Więcej na łamach Wieści.

(1) Comment

  1. mark

    od trzech lat dojeżdżam do wawy z Sulejówka - jak jeden z radnych z naszej wołomińskiej wsi. Polecam każdemu. Inny świat, inny komfort połączeń - no bajka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>