Zalane ulice Zagościńca: Jest coraz gorzej!

Zalane ulice Zagościńca: Jest coraz gorzej!

Jak informuje nas Czytelniczka z Zagościńca, budowa ronda w tej miejscowości pogorszyła i tak trudną sytuację na ul. 100-lecia. Nawet po niewielkim deszczu zalane są już nie tylko chodniki przy najbliższych posesjach, ale także przystanek autobusowy i dojazd do kościoła.

– Spadek powoduje, że woda nie wpływa do studzienki przy ul. Podmiejskiej, ale spływa w kierunku Czarnej. W efekcie chodnik od posesji od nr 93 do bram kościoła jest całkowicie zalany wodą. Podobnie jak ulica, i to po obu stronach. Zalany jest przystanek, zalane są chodniki do niego prowadzące. Ludzie chodzą ulicą, co powoduje, że są ochlapywani przez przejeżdżające samochody. Pisaliśmy w tej sprawie do Starostwa (zarządcy drogi) i do urzędu miasta. Nie ma jednak reakcji – mówi nam mieszkanka Zagościńca. (…)

Więcej na łamach

 

 

 

(8) Comments

 1. ola

  W tej sprawie to piszcie do swojego radnego powiatowego r. madziara i jego oblubienicy b. gomse - oni są pomysłodawcami tego ronda i prawcami tej sytuacji !

  1. apolonia

   A co z radnym Górskim? Do niego nie można pisać? Czytania nie opanował, a jeśli opanował to czy aby napewno ze zrozumieniem? Ciekawe, że przez tyle kadencji nic nikt od niego nie wymagał, jego pisma są bez odpowiedzi, a on pisze i pisze, nasz wspaniały wiejsko-miejski literat. Może należałoby zapytać dlaczego przy robieniu asfaltu na 100-lecia nie zrobiono spadku i odpływów wód opadowych, dlaczego szkoła się "kurczy" itp. itd ........

 2. mieszkaniec

  Gdyby nie rondo w centrum Zagościńca była by jedna wielka cuchnąca kałuża, jak było przez dziesięciolecia na wiosnę i jesieni. Dzieci i dorośli przechodzili w obrębie byłego skrzyżowania po wodzie, nie mówiąc już o estetyce tego miejsca. Myślę że Burmistrz Radwan ze swoim przybocznym Górskim oprócz gadania i bawienia się w remizie OSP za publiczne pieniądze zrobią ,,coś'' dla Zagościńca.

 3. kotłownia

  Ludzie raczej zadowoleni, dzieci spokojnie idą do szkoły, nowe rondo wybudowane, przez lata nic się tu nie działo. A teraz to na pewno wina poprzednika jak zawsze za kadencji p.Radwan, deszcz pada też przez Ryśka, wszystko źle, bo jedna "czytelniczka" napisała, że jej nie pasuje. Normalnie powódź albo tsunami w Zagościńcu. TVN też robi takie publicystyczne i prawdziwe materiały. I te wielkie zalanie - widać na foto :)

 4. mieszkaniec

  Po zakończeniu kadencji Burmistrza Madziara sprzęt budowlany koparki, ciągniki, równiarki wyjechały z Wołomina za robotą do sąsiadów, firmy wiedzą jak rządzą PSL-owcy. W tym roku władze Wołomina tylko się bawią na festynach i spotkaniach i dalej obiecują i narzekają na poprzedników a Titanic tonie.

 5. Nadchodzi nowe

  http://natemat.pl/154073,pierwsi-lewicowi-antysystemowcy-ktorym-moze-sie-udac-partia-razem-do-czwartku-zarejestruje-listy-w-calej-polsce

 6. sławek

  Panie Mieszkaniec festyn w OSP odbył się za pieniądze strażaków .Rachunki do wglądu i proszę pisać prawdę.POZDRAWIAM.

 7. Zbigniew

  To były pieniądze prywatne strażaków, czy tez te stanowiace np. dotacje z UM Wołomin? Ale mieszkańcowi chodzi i tak nie za czyje sie bawia tylko ,że wogóle sie bawia zamiast wziać sie do roboty.Swoja droga lud potrzebuje chleba i igrzysk , w starozytnym Rzymie kazdy cezar wiedział co mu zapewni panowanie. Organizowało sie całe miesiace igrzysk i rozdawano darmowy chleb, a lud sie cieszył.szkoda ,że u nas głównie sa igrzyska róznego typu a chleba za duzo nie rozdają.Chociaz wszystko jeszcze przed nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>