Pilne!

Wołomin: Obawiają się wykreślenia z budżetu

Wołomin: Obawiają się wykreślenia z budżetu

Ostatnie awantury na komisjach opiniujących budżet gminy Wołomin na 2016 r. wzbudziły w mieszkańcach niepokój, czego skutkiem jest wyjątkowa liczba telefonów do naszej redakcji.

Spotkaliśmy się z mieszkańcami ulic, które znalazły się w budżecie na kolejny rok, a w wyniku dużej ilości projektów proponowanych przez opozycję, mogą zostać wykreślone. – Gruntowa ulica Asnyka już kolejny rok czeka na remont nawierzchni. Proszę spojrzeć na te dziury. Teraz, kiedy zalane są wodą, uniemożliwiają normalny przejazd, nie mówiąc już o przejściu suchą stopą. To jest centrum miasta, a żyjemy tu gorzej jak na zapomnianej wiosce. A przecież mieszka przy niej prawie sto osób – mówi mieszkaniec ul. Asnyka, pokazując nam wertepy, błoto i kałuże na odc. od. ul. Lipińskiej do Kościelnej w Wołominie.

Nie inaczej, a nawet jeszcze gorzej, sprawa wygląda na ul. Traugutta w Wołominie, przy której znajduje się kilka bloków, szeregowce i którą codziennie pokonują dzieci do pobliskiej szkoły nr 5. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(1) Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>