Plaża w Wołominie już w czerwcu!

Plaża w Wołominie już w czerwcu!

Według zapewnień urzędników, już w pierwszy dzień wakacji na wołomińskim Huraganie powstanie letnie, profesjonalne miejsce wypoczynku dla mieszkańców. Zrealizowany zostanie bowiem projekt, który wygrał głosowanie w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim, pn. Wołomińska Plaża Miejska.

– Miasto planuje budową plaży na Huraganie i są na to zabezpieczone środki. Właśnie jesteśmy w trakcie opracowywania koncepcji – deklaruje naczelnik wydziału komunikacji społecznej Jakub Biesiada. Miasto planuje uruchomić plażę 25 czerwca br. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(17) Comments

 1. Jurek

  Bardzo fajny pomysł - tylko trzeba zrobić wszystko z głową. A miejsce na pewno przyciągnie wielu mieszkańców, a i dzieciaki będą miały frajde;)

 2. zbigniew

  Aby mówic o plaży, to potrzebny jest zbiornik wodny bezpieczny w uzytkowaniu. To juz Wołomin leży przy morzu lub nad jeziorem? Najpierw wysypywano tam odpady a teraz bedzie sztuczny zbiornik i woda z wodociagu?

 3. janek

  O właśnie, a tak troszkę szerzej o tych odpadach. Coś przeszło echem przez miasto ale jakieś dziwne to informacje byly, że niby ktoś niby gdzieś śmieci zakopywał zamiast wywozić. Coś szerzej można?

 4. mark

  Ciekawy jestem kosztorysu i czuje że już mnie głowa boli. Parku nie ma - plaża będzie. Tak trzymać! Igrzyska twają! -ale ludzie chcą chleba..... Będzie problem Cezarze.....

 5. a r t u r r o s

  Po wytruciu kaczek to nie jest dobra lokalizacja. Chyba że dla 4-nożnych pupilów, którym poprawi się ich pieskie życie.

 6. a r t u r r o s

  Po wytruciu kaczek to nie jest dobra lokalizacja. Chyba że dla 4-nożnych pupilów, którym poprawi się ich pieskie życie. To dzikie nie ogrodzone miejsce.

 7. Jacek

  Jak dla mnie to strata pieniędzy. Tylko banda drechow będzie siedziec i capac i chlac wodke. Wszystko zostanie zasmiecone. I na to ida nasze podatki? Tej pani Radwan chyba sodowa strzelila do glowy. A teraz jeszcze przystanek w slonecznej likwiduja. Litosci. Trzeba zmienic wladze.

 8. a r t u r r o s

  Z zastrzeżeniem, że kiedy pływalnia będzie jak zwykle na 2 miesiące zamknięta to zwolennicy rozluźniania nad wodą będą potrzebowali do Wawki jeździć by zaznać spokoju . Pod tym względem pomysł wart uwagi ale miejsce chybione. Piasku jest w bród po północnej stronie Białych Błot tam gdzie pas wydmowy zahacza o ulicę Torfową.

 9. ser

  Jacek , to zmieniaj władzę. Rób referendum, a co ? . Co do plaży to mieszkańcy ja wybrali w głosowaniu a nie widzimisie Radwan.

 10. nanda225

  Pod każdą inicjatywą obecnych władz, wypisują swoje frustracje malkontenci. Jesteście jak radni z Wilkowyj. Myćki i inne wsióry z Dopiewa. Wam się nigdy nic nie podoba. Nigdy i nic. Niech to miasto będzie wiecznie zawszoną, wilkowyjską dziurą w dpie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>