Pilne!

Płatne parkowanie w Ząbkach

Płatne parkowanie w Ząbkach

Czy w Ząbkach powstaną strefy płatnego parkowania? Burmistrz Robert Perkowski zapowiada, że już w przyszłym roku na terenie miasta wprowadzone zostaną strefy płatnego parkowania. Będą one sukcesywnie wdrażane w różnych miejscach Ząbek. Co ciekawe, z kosztów za parkowanie mają być zwolnieni ci, którzy są zameldowani w Ząbkach.

– Dla każdego, kto jest pełnoprawnym mieszkańcem naszego miasta identyfikator do parkowania będzie wydawany praktycznie bezpłatnie. Natomiast dla osób pozostałych usługa parkowania będzie odpłatna. – mówi burmistrz Ząbek.(…)

Więcej na łamach Wieści.

(3) Comments

  1. Piter Pan

    Szczególnie przy ugorze zwanym drogą 634 powinno być parkowanie płatne ;). Błoto, brak chodnika i krzaki. Oto wizytówka Ząbek.

  2. Stonoga

    Moze Proboszczowie przy kościołach wprowadzà opłaty. Dziwie sie ze tacy biznesmeni jak Podstawka i Gajda z Wołomina jeszcze nie pobierają opłat za wjazd na parking przy kościele.

  3. miastowy

    i prawidlowo niech chlopki stawiaja swoje paseratti i inne parchy w polu a ludzie z zabek na parkingach.chamy zastawili cale zabki zlomem i czlowiek podjezdza pod przychodnie a tam tylko same llu i inne skladaki posklejane i wyjete z pod pociagu.starczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>