Kobyłka stawia na sport

Kobyłka stawia na sport

To, że władze samorządowe gminy zdecydowały się podpisać tę umowę w Dzień Dziecka chyba nie było przypadkowe. Treść porozumienia z pewnością jest ważna zarówno dla samorządowców, przedstawicieli klubu, jak i mieszkańców, w tym młodych sportowców. To dla nich bezpośrednio skierowana jest ta oferta w przyszłość, bo właśnie na najmłodszych sportowców stawia miasto. (…)

Najogólniej mówiąc, dzięki temu porozumieniu Kobyłka będzie kreowała wizerunek miasta przyjaznego sportowi, a wszyscy zawodnicy i trenerzy klubu będą promować Kobyłkę na rożne sposoby, w tym startując i trenując w barwach klubu z godłem miasta. Na mocy podpisanego porozumienia do końca roku Miejski Klub Sportowy „Wicher Kobyłka” będzie promował miasto podczas wydarzeń sportowych z udziałem swoich zawodników i trenerów. Przekazana do Wichru kwota 89 tys. zł. zostanie przeznaczona na rozwój sportowy i zadania związane z promocją Kobyłki. (…)

Więcej na łamach Wieści.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>