Koncert Zenka w Ossowie

Jak dowiedziały się Wieści Podwarszawskie koncert Zenona Martyniuka zaplanowany na 15 sierpnia odbędzie się jednak w Ossowie, a nie jak początkowo zapowiadana na Huraganie.

(7) Comments

 1. Tartuffe :)

  Uffff!! Ale ulga!! Nic że asfalty dziurawe, chodniki pamietają dekret Bieruta a niekoszoną trawą wyżywiłoby się stado krów iście amerykańskich rozmiarów, nic że do tego zadupiewa na W prowadzi polna zatkana dziurawa droga bez szans na poprawę bo łącznik drogi, ekolodzy i problemy same. Nic że szkolnictwo jest na poziomie Etiopii i Krainy zakaukaskiej, ale pociągi i autobusy do stolycy som to jak sie edukować chco to niech do stolycy jado!!! My tu mamy nasza małą Ojczyznę, bezrobocie niskie dzięki zatrudnieniu wszystkich znajomych, rodziny do 4 stopnia i przyjaciół, galeria jest, można rotacyjnie po 3 miechy na zleceniu na magazynie albo wywałce towaru dorobić się pierwszego miliona, zdrowe powietrze z ripoka i w tej oto krainie szczęśliwości i dobrobytu stworzonego przez Elę i jej genialnych poprzedników jeszcze takie wydarzenia kurtularne przez duże K mają miejsce i tyle fantastycznych miejsc gdzie można takiego formatu artystę przyjąć godnie że aż się pokłócili gdzie lepiej nóżką potupać!!!! O tempora!! O mores!!!!

 2. Brajan

  Żenada Pani Radwan. Żenada. Najgorszy burmistrz wszechczasów. Burmistrz disco polo o takiej mentalności, który tylko g000wnianą muzyke potrafi dać plebsowi. A tuneli nie jest w stanie otworzyć. Kończ Wać Pani wstydu oszczędź.

 3. zbig

  Słyszałem ,ze za ten koncert maja zapłacic obdarzeni nagrodami wiceburmistrzowie i skarbnik. Ale to nie możliwe, plotka.

 4. Barnaba

  Ciesze się razem z mieszkańcami Ossowa - szkoda, że potrzebna była burza żeby zachłanna na poparcie ludu pani Radwan zmieniła zdanie... nagle okazuje się że księża się nie burzą, że można zorganizować koncert w Ossowie...ciekawe... Łaski pani burmistrz nie robi! To był pomysł mieszkańców Ossowa i im się ten koncert należy! Nie będzie kampanii budowanej na rzuceniu ciemnemu ludowi Zenka w zamian za poparcie w Wołominie!!! Ossów przez tyle lat przyciągał tysiące turystów w tych dniach! Stawał się miejscem wycieczek dla ludzi z warszawy i okolic! a przez lata rządów tej nieudolnej burmistrz stał się zaściankiem! w zeszłym roku turyści przyjeżdżali i było pusto bo wszystkie imprezy towarzyszące obchodom przeniesiono do Wołomina!!! Pamiętam czasy kiedy w Ossowie ludzie się bawili do późnych godzin wieczornych!!!!! Mamy się czym chwalić - róbmy to! Ossów jest naszą szansą na promocję, na zaistnienie w świadomości ludzi! Co z tego że Zenek? Też nie jestem fanem tej muzyki ale są ludzie, którzy są i dla nich to będzie mega wydarzenie!

 5. Piotr

  Mam nadzieję że Zenka i widownię ze sceny powita sołtys Ossowa a nie burmistrz Wołomina która nie chciała zorganizować tam tego koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>