Prezes SKOK znów za kratami

Prezes SKOK znów za kratami

Jak informuje Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga, 23 sierpnia zatrzymano byłego prezesa SKOK Wołomin Mariusza G. i byłego członka zarządu spółki właściciela telewizji TVR Dominik de V. Obaj usłyszeli zarzuty prania brudnych pieniędzy. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(6) Comments

 1. mark

  Ojej ! Znów niemiło mówi się o wołominie w mediach ! Ktoś powinien tego zdecydowanie zabronić. Toż to takie pikne miasto. Tym razem - dostaje sie prokuraturze. Niedobrze . A jak przyjdą nowi prokuratorzy? Może zechcą zająć się sprawą wiaty na ośmiu słupach w cenie 30 domów z działkami albo internetem dla sołectw w cenie 6 domów z działkami???? Co to będzie? Ktoś będzie sobie musiał zakupić więcej papieru toaletowego - i rachunki wzrosną przez spłuczkę w wc.... Może jednak napisać do ziobry - żeby nic nie zmieniał???

 2. Wiesiek

  Trudno w to uwierzyc ale w tym samym czasie podczas dozynek diecezjalnych w Wolominie w obecnosci glow kosciola byla wiceprezes czytala Pismo swiete. Mozna?

 3. obywatel

  Sprawa SKOK-u powinna być wyjasniona a odpowiedzialni przekretrów powinni na długo pójść za kraty, chyba że oddadza kase to mozna im złagodzic kary, powiedzmy o połowe.

 4. mark

  to trzeba spytać senatora biereckiego z pisu - gdzie kapuste transferuje i dlaczego w stanach powołał fundacje

  1. replai

   mylisz się, Bierecki jest twórcą SKOK-ów w Polsce i dopóki nie dorwało się do tego WSI - wszystko było uczciwe. Ale przyjdzie czas na prawdę i wtedy będzie ci głupio za ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>