Pilne!

Tunel w rękach WINB

Tunel w rękach WINB

W minionym tygodniu odbyła się komisja wdrożenia stałej organizacji ruchu w obrębie tunelu w ul. Sasina w Wołominie. Jak informuje nas wydział prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. złożony został już wniosek wraz z dokumentacją do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.(…)

Więcej na łamach Wieści.

(16) Comments

 1. Andrzej

  Dodam poza tematem, że można by przy okazji jakoś otynkować te zasyfiałe kamienice obok wyjazdu z tunelu. Straszą swym wyglądem od początku swego istnienia (jeszcze przed wojną). Jeśli nie stać właściciela, to niech coś dorzuci miasto. W końcu domy w centrum są wizytówką miasta...

 2. Jasel

  Niech najpierw radeanowa otworzy tunel. Dlaczego to tak dlugo trwa? Po co budowac skoro nie mozemy korzystac, bo nowe obiekty stoja i niszczeja.

 3. Jan

  Ładnie się bawią w przeciąganie otwarcia za nasze podatki. Dlaczego władza w Wołominie z tym nic nie robi. Tyle zarabiaja, a jak coś potrzeba pchnąć do przeodu to nikt nic nie robi.

 4. Jan

  Czyli we wrześniu już na pewno nie otworzą. Ciekawe, czy uda się go uruchomić w tym roku. Pani Radwan i jej ekipa mocno przyblokowali mieszkanców. A szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>