Nie czuję się gwiazdą

Nie czuję się gwiazdą

- Czy jest to moje marzenie z dzieciństwa? Ciężko stwierdzić. Jak każdy mały chłopiec pewnie chciałem być strażakiem – odpowiada Maciej Kuśmierz. Jego marzenie z dzieciństwa niestety się nie spełniło, za to teraz pod pseudonimem Maczo występuje na największych scenach muzyki disco polo. W wywiadzie mówi o trudach na Wyspie Przetrwania, o spełnianiu marzeń i o matce chrzestnej z branży. (…)

Skąd pseudonim „Maczo”?

– Podczas nagrywania wokalu do mojej pierwszej piosenki w Białymstoku poznałem gwiazdę muzyki disco polo Etnę. Przyznam szczerze, że jeszcze wtedy nie zastanawiałem się nad nazwą dla mojego zespołu. I to właśnie ona przyszła mi z pomocą i zaproponowała mi pseudonim Maczo. Nazwa jest krótka, kontrowersyjna i łatwa do zapamiętania. Ja chciałem wyróżniać się spośród młodych wykonawców i tak już zostało. Do dzisiaj żartujemy, że jest moją matką chrzestną w branży.

Prywatnie także słucha Pan disco polo?

– Nie mogę powiedzieć, że słucham tylko muzyki disco polo. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(1) Comment

  1. ela

    No fajnie, gratulujje popularności i wyjścia na przeciw potrzebom kulturalnym, ale dla miłośników czytania zwracam uwagę , że mieszkanka naszego Wołomina zdobyła bardzo prestiżową nagrodę literacką Kościelskich.Wystarczy sprawdzić w necie w jakim towarzystwie poprzednimch laureatów znajduje się nasza "ziomalka".To jest cos!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>