Horror na drodze przy szkole!

Horror na drodze przy szkole!

Rodzice wychowanków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciemnem protestują. Nie zgadzają się na niewystarczające ich zdaniem, oznakowanie przejścia dla pieszych przy szkole. Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ od kiedy uruchomiono obwodnicę Marek, ruch na ulicy przylegającej do placówki wzrósł dwukrotnie.

Chodzi o drogę wojewódzką nr 635 przy szkole w Ciemnem. Ponieważ pierwsze pismo rodziców do zarządcy drogi spotkało się – delikatnie ujmując  – ze „spuszczeniem w kanał”, rodzice postanowili ponowić prośbę i poszerzyć listę adresatów do osoby wojewody mazowieckiego.

W piśmie z połowy stycznia rodzice i dyrektor placówki proszą MZDW i wojewodę o dodatkowe oznaczenie drogi pasami poprzecznymi, jak i dodatkowymi znakami świetlnymi, usytuowanymi ok. 30 metrów od szkoły, informującymi kierowców o tym, że w pobliżu znajduje się szkoła i przedszkole. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(2) Comments

  1. Rakej

    Przede wszystkim to potrzebne jest porządne oświetlenie tego przejścia nie tylko na samej jezdni ale i w pobliżu! Jeżdżę tą drogą codziennie rano lub wieczorem i często po prostu nic nie widać jak samochód nadjeżdżający z naprzeciwka oślepi światłami. Czy wiele potrzeba do tragedii?

  2. Anna

    Niestety artykuł zawiera nieprawdziwe informacje. Przed jakąkolwiek publikacją powinniście potwierdzić informacje przynajmniej u przedstawicieli szkoły jak rada pedagogiczna, rada rodziców czy na zebraniach rodzicow organizowanych co jakiś czas w szkole . To co dwie osoby piszą nie można twierdzić że to wszyscy rodzice!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>