Wołomin: Gdzie podróżują za nasze pieniądze

Wołomin: Gdzie podróżują za nasze pieniądze

Mieszkaniec Wołomina Sławomir Piechotko najpierw zapytał władze miasta ile publicznych środków wydały na podróże (dokładne dane opublikowaliśmy na łamach Wieści), a teraz przesłał pytanie o cel i miejsce podróży pracowników oraz radnych miejskich. W środowym numerze prezentujemy odpowiedzi urzędu.

Przypomnijmy, że łącznie w 2016 r. samorządowcy „wyjeździli” ponad 18 tys. zł, a w 2017 r. ponad 20 538 tys. zł z kasy miasta. Zaskakujący jest fakt, że najwięcej miejsc odwiedziła „w delegacji” osoba na stanowisku Główny Specjalista…

W numerze papierowym zamieszczono tabelę z wymienionymi podróżami włodarzy, poniżej tabelka z delegacjami radnych miejskich.

untitled

untitled untitled

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/numer,273147,wiesci_podwarszawskie

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(4) Comments

  1. Zed

    no bo panie trza się okopać w swoim grajdole i nigdzie nie jeździc, nic nie oglądać, nie podglądać bo to panie kosztuje piniendze Wieści docierają do dna

    1. katolik

      Niech se jeżdżą, ale za swoje .A podejrzeli jak dotąd tylko ławki w innych miastach, rozstawili kilka w Wołominie w hucznym programie pt Ławka+ :-) To niech jeszcze podpatrzą, że w normalnych miastach przy przystankach komunikacji miejskiej są postawione kosze na śmieci.W Wołominie jeszcze tego cudu w XXI wieku brak.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *