Pilne!

Brak konkretów

Brak konkretów

W lipcu relacjonowaliśmy przebieg spotkania przedstawicieli Urzędu Miasta Kobyłka z mieszkańcami, którzy sprzeciwiają się budowie kompleksu mieszkaniowo-usługowego przy ulicach Leśnej i Fałata w Kobyłce. (…)

Co do kwestii spółki, to oczywiście Kobyłka Dom przygotowuje pełne rozliczenie pierwszego etapu. Ono będzie w tych dniach do państwa dyspozycji. Dalsze procedowanie w sprawie kolejnego etapu inwestycji, to kwestia otwarta. Przed nami nowa kadencja i to będzie w rękach kolejnej Rady Miasta. Nieprawdą jest, że spółka Kobyłka Dom ma jakieś rozliczenia, ponieważ wiemy o tym, że sprawy dotyczą podwykonawców, więc to zupełnie inna kwestia. Trzecia sprawa to przepompownia. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(3) Comments

    1. mieszkaniec Kobyłki

      Dlaczego wieści tu zamieściły ten artykuł,a nie pochwalne peany z pierwszej i 4 strony ? Dlaczego wieści nie napisały że artykuł kobyłka dom to reklama? WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZIOM PUDLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>