Trzeba się pofatygować

Trzeba się pofatygować

Gmina Poświętne wzbudziła zainteresowanie ogólnopolskich mediów. Wszystko za sprawą dość specyficznej procedury udzielania mieszkańcom informacji publicznej. Jakiś czas temu, na facebookowym forum mieszkańców gminy Poświętne kilka osób pochwaliło się pismami, otrzymanymi od wójta w odpowiedzi na wysłane przez nich wnioski o udostępnienie informacji publicznej.

„W odpowiedzi na wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 25 marca 2018 r., doręczony do urzędu za pośrednictwem poczty elektronicznej dnia 26 marca 2018 r., informuję, że dokumenty, o które pan prosi, tj. umowy z 2017 i 2018 r. na obsługę prawną dostępne są, zgodnie z art.11 pkt 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej w Urzędzie Gminy Poświętne na nośniku elektronicznym (komputer ogólnie dostępny na parterze). Z przedmiotową informacją, w trybie ww. przepisu, może pan się zapoznać na miejscu w Urzędzie Gminy w godzinach pracy.”

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(2) Comments

  1. Pik

    Dzień dobry!!! Kiedy w Wołominie będzie dystrybuowana karta metropolitarna??? W Sulejówku już zaczęli o pewnie zdążą przed 1.09. W Wołomin w lesie...

  2. Mik

    Cytocie forum gminne w Poswiątnem. Na topie jest wójt lepko-łapka. Komputry tys majom w urzedzie.Niwim na co. Nicym w koglu moglu. Co Solsko mo nie miec łazienki? Mo, mo. Wójt tys mo.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *