P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Na Wesołej niewesoło

Na Wesołej niewesoło

O interwencję poprosili nas mieszkańcy ul. Wesołej w Zagościńcu. Jak mówią, w ramach „kiełbasy wyborczej” w przyspieszonym trybie dokonano próby wyrównania ich ulicy, jednak działania władz Wołomina, zamiast przynieść choćby chwilową ulgę, stały się ich codzienną zmorą.

– O nakładkę asfaltową ubiegamy się już kilka lat. I proszę, przed kilkoma dniami obecne władze  postanowiły zrobić na ulicy Wesołej w Zagościńcu prawdziwą plażę. Nieudolne działania obecnych władz i brak nadzoru doprowadziły do katastrofy. Jak można coś takiego mieszkańcom zrobić! Nie wiem czy to celowe działanie na zasadzie: chcieliście to macie! – zauważa ze smutkiem mieszkanka Zagościńca, Beata Gomse. Jak się okazuje, w ramach „utwardzenia nawierzchni” wysypano na ulicę gruz razem ze śmieciami i szkłem. Następnie przykryto wszystko żółtym piaskiem. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(4) Comments

  1. Mariusz

    Czy chcemy takich rządów w Kobyłce? Nie dziękuje! p. Zbieć proponuje nam w Kobyłce basen i (w dziale ambitne) kosze na śmieci My potrzebujemy szkoły, poprawy w świadczeniach przychodni zdrowia, budowy dróg. Na Maciołkach mamy masę dróg do zrobienia!

  2. Mieszkanka

    Żółty piasek to koszmar: - Każdy przejeżdżający samochód zostawia tumany żółtego pyłu który trzeba wdychać - na płuca eleganckie! - mam tak żółte ukurzone ogrodzenie że jest obrzydliwe! - Samochód jest żółty jak jajko - kto mi zapłaci za mycie??? - Wszystkie krzewy bliżej drogi są żółte! - Ale pochwalono się że wyremontowano drogę! Wstyd że tak to ma wyglądać! Nniech ktoś z władz postawi na Wesołej swój piękny czysty samochód i i jeszcze pochwali się w internecie zdjęciami tej drogi! Wstawia się tylko foty tych pięknie wykonanych dróg

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *