Redakcja


WIEŚCI PODWARSZAWSKIE

Tygodnik

 

Wydawca: „MARPAN” Spółka z o.o.

Wieści Podwarszawskie istnieją od 1990 roku i od 26 lat w każdą środę ukazuje się nasz nowy numer. Od samego początku jesteśmy gazetą płatną, niezależną, utrzymującą się z reklam i sprzedaży. Gazetę tworzą profesjonalni dziennikarze z kilkunastoletnim stażem, którzy opisują wszystko, co dzieje się na terenie powiatu wołomińskiego, nie zważając na opcje polityczne. O docenieniu naszej gazety przez środowisko branżowe świadczy choćby przyznanie I Nagrody w konkursie dla prasy lokalnej w 1997 r. W rywalizacji uczestniczyło wówczas około 150 gazet lokalnych. Lokalna społeczność doceniła naszą pracę, m.in. nadając Wieściom tytuł Zasłużony dla Wołomina. W 2015 r. nasz tytuł nagrodziły także najwyższe władze państwowe, odznaczając tygodnik Wieści „Odznaką za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej”.

Nasze materiały, którymi nierzadko zmieniamy lokalną rzeczywistość, są cytowane przez ogólnopolskie media, stając się tematem ich interwencji.

Od 26 lat bierzemy udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach lokalnych i mamy bezpośredni kontakt z Czytelnikami. Przez ten czas witaliśmy i żegnaliśmy kilka gazet lokalnych – pozostając jedyną niezależną gazetą, sprzedawaną na naszym terenie, regularnie tydzień w tydzień. Jesteśmy „prasą pierwszego kontaktu” i mamy świadomość, że takie określenie zobowiązuje.

O nas

 

Prezes Zarządu:

Elżbieta Marchewka – (emarchewka@wiesci.com.pl)

 

Redaktor naczelny:

Marek Chrzanowski – (mchrzanowski@wiesci.com.pl)

 

Sekretarz redakcji

Julita Mazur – (jmazur@wiesci.com.pl)

 

Zespół redakcyjny

Adela Marchewka – (amarchewka@wiesci.com.pl)
Ewelina Dzięcioł – (edzieciol@wiesci.com.pl)
Małgorzata Cybulska – (mcybulska@wiesci.com.pl)
Michał Półtorak – (mpoltorak@wiesci.com.pl)
Stanisław Wawrzyniak – (swawrzyniak@wiesci.com.pl)
Zbigniew Turek – (zturek@wiesci.com.pl)
Małgorzata Piotrowska – (mpiotrowska@wiesci.com.pl)
Stanisław Morka – (smorka@wiesci.com.pl)
współpracownicy – (wspolpracownicy@wiesci.com.pl)
Maciej Bakun
Jacek Drogosz
dr Marcin Florkowski
Linda Gajewska
Elżbieta Kuczko
Mariusz Latuszek
Cezary Waszczyński
Zuzanna Śliwa
Joanna Zaniewska-Janusz
Aneta Zientara

 

Adres redakcji:

05 – 200 Wołomin, ul. Kościelna 5/7, II piętro.
fax. 22 776-24-48 ,
tel. 22 787-66-06, 22 787-66-07,

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść płatnych reklam i anonsów.
Skład i łamanie: WIEŚCI PODWARSZAWSKIE. Druk: Agencja JACHU69

 

Biuro ogłoszeń Wieści Podwarszawskich czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Wołomin, ul Kościelna 5/7, tel. 22 787-66-06(07) fax. 22 776-24-48. email: ogloszenia@wiesci.com.pl