Potrzebne pilne działania

0

O natychmiastową interwencję w tej sprawie wnioskuje pisemnie w swoich interpelacjach aż troje radnych. Chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa na drodze powiatowej Guzowatka-Kołaków (gm. Dąbrówka) w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły podstawowej.

Sprawa jest ważna, co podkreśla m.in. radny powiatowy Adrian Mlonek relacjonując: „Zwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie niezwłocznych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu drogi powiatowej 4323W Guzowatka-Kołaków z drogami gminnymi (ul. Łączności, ul. Zaciszna) w Guzowatce znajdującego się przy Szkole Podstawowej.

Skrzyżowanie to stanowi newralgiczny punkt komunikacyjny, na którym często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji drogowych. (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj