Plaża w Wołominie już w czerwcu!

17

Według zapewnień urzędników, już w pierwszy dzień wakacji na wołomińskim Huraganie powstanie letnie, profesjonalne miejsce wypoczynku dla mieszkańców. Zrealizowany zostanie bowiem projekt, który wygrał głosowanie w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim, pn. Wołomińska Plaża Miejska.

– Miasto planuje budową plaży na Huraganie i są na to zabezpieczone środki. Właśnie jesteśmy w trakcie opracowywania koncepcji – deklaruje naczelnik wydziału komunikacji społecznej Jakub Biesiada. Miasto planuje uruchomić plażę 25 czerwca br. (…)

Więcej na łamach Wieści.

17 KOMENTARZE

 1. Bardzo fajny pomysł – tylko trzeba zrobić wszystko z głową. A miejsce na pewno przyciągnie wielu mieszkańców, a i dzieciaki będą miały frajde;)

 2. Aby mówic o plaży, to potrzebny jest zbiornik wodny bezpieczny w uzytkowaniu. To juz Wołomin leży przy morzu lub nad jeziorem? Najpierw wysypywano tam odpady a teraz bedzie sztuczny zbiornik i woda z wodociagu?

 3. O właśnie, a tak troszkę szerzej o tych odpadach. Coś przeszło echem przez miasto ale jakieś dziwne to informacje byly, że niby ktoś niby gdzieś śmieci zakopywał zamiast wywozić. Coś szerzej można?

 4. Ciekawy jestem kosztorysu i czuje że już mnie głowa boli. Parku nie ma – plaża będzie. Tak trzymać! Igrzyska twają!
  -ale ludzie chcą chleba….. Będzie problem Cezarze…..

 5. Po wytruciu kaczek to nie jest dobra lokalizacja.
  Chyba że dla 4-nożnych pupilów, którym poprawi się ich pieskie życie.

 6. Po wytruciu kaczek to nie jest dobra lokalizacja.
  Chyba że dla 4-nożnych pupilów, którym poprawi się ich pieskie życie.
  To dzikie nie ogrodzone miejsce.

 7. Jak dla mnie to strata pieniędzy. Tylko banda drechow będzie siedziec i capac i chlac wodke. Wszystko zostanie zasmiecone. I na to ida nasze podatki? Tej pani Radwan chyba sodowa strzelila do glowy. A teraz jeszcze przystanek w slonecznej likwiduja. Litosci. Trzeba zmienic wladze.

 8. Z zastrzeżeniem, że kiedy pływalnia będzie jak zwykle na 2 miesiące zamknięta to zwolennicy rozluźniania nad wodą będą potrzebowali do Wawki jeździć by zaznać spokoju .
  Pod tym względem pomysł wart uwagi ale miejsce chybione.
  Piasku jest w bród po północnej stronie Białych Błot tam gdzie pas wydmowy zahacza o ulicę Torfową.

 9. Jacek , to zmieniaj władzę. Rób referendum, a co ? . Co do plaży to mieszkańcy ja wybrali w głosowaniu a nie widzimisie Radwan.

 10. Pod każdą inicjatywą obecnych władz, wypisują swoje frustracje malkontenci. Jesteście jak radni z Wilkowyj. Myćki i inne wsióry z Dopiewa. Wam się nigdy nic nie podoba. Nigdy i nic. Niech to miasto będzie wiecznie zawszoną, wilkowyjską dziurą w dpie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj