Szpital wstaje z kolan?

4

Z pewnością świętowanie otwarcia wyremontowanego oddziału wołomińskiego szpitala ma swoje uzasadnienie. Z pewnością zasadnym jest uhonorowanie zasłużonych dla jego pracy lekarzy, pielęgniarek i personelu technicznego. Nieodzownym bywa wręczenie prezentów zasłużonym pracownikom, ale jak da się wytłumaczyć składanie imieninowych życzeń solenizantom niezwiązanym z pracą szpitala, którzy nawet nie stawili się na opisywaną uroczystość?

Z przykrością przychodzi mi postawić nie tylko to pytanie, rzucając pewnie nieco cienia na tę uroczystość. Z tego święta wołomińskiego szpitala ktoś bowiem wprost zakpił, wypaczając proporcje i scenariusz. Momentami było ono farsą, na której najlepiej bawili się wybrańcy. Na imprezie zaledwie 20 ze 120 minut poświęcono bohaterom dnia, a więc personelowi oddziału Chorób wewnętrznych i nefrologii ze Stacją Dializ, na którego właśnie otwarcie nas zaproszono. (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

4 KOMENTARZE

  1. tak a co z porzuceniem przez wołomińskich włodarzy Wołomińskiego pogotowia i straty z tego względu dla powiatu ok 2 mln złotych?? i zero walki o powrót tego podmiotu. Pierwszy i ostatni raz na Panią głosowałem Pani Burmistrz

  2. @ yogi nie myl systemów pojęciowych za szpital czyli za kolumnę transportu sanitarnego odpowiada nie burmistrza a starosta to tak dla przypomnienia.

    • To napisałem że powiat czyt.ze zrozumieniem. Po za tym nie ma już KTSu od kilku dobrych lat aktualizacja wiedzy potrzebna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj