Szpital wstaje z kolan?

Szpital wstaje z kolan?

Z pewnością świętowanie otwarcia wyremontowanego oddziału wołomińskiego szpitala ma swoje uzasadnienie. Z pewnością zasadnym jest uhonorowanie zasłużonych dla jego pracy lekarzy, pielęgniarek i personelu technicznego. Nieodzownym bywa wręczenie prezentów zasłużonym pracownikom, ale jak da się wytłumaczyć składanie imieninowych życzeń solenizantom niezwiązanym z pracą szpitala, którzy nawet nie stawili się na opisywaną uroczystość?

Z przykrością przychodzi mi postawić nie tylko to pytanie, rzucając pewnie nieco cienia na tę uroczystość. Z tego święta wołomińskiego szpitala ktoś bowiem wprost zakpił, wypaczając proporcje i scenariusz. Momentami było ono farsą, na której najlepiej bawili się wybrańcy. Na imprezie zaledwie 20 ze 120 minut poświęcono bohaterom dnia, a więc personelowi oddziału Chorób wewnętrznych i nefrologii ze Stacją Dializ, na którego właśnie otwarcie nas zaproszono. (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

(4) Comments

 1. yogi

  tak a co z porzuceniem przez wołomińskich włodarzy Wołomińskiego pogotowia i straty z tego względu dla powiatu ok 2 mln złotych?? i zero walki o powrót tego podmiotu. Pierwszy i ostatni raz na Panią głosowałem Pani Burmistrz

 2. kasienka

  @ yogi nie myl systemów pojęciowych za szpital czyli za kolumnę transportu sanitarnego odpowiada nie burmistrza a starosta to tak dla przypomnienia.

  1. Yogi

   To napisałem że powiat czyt.ze zrozumieniem. Po za tym nie ma już KTSu od kilku dobrych lat aktualizacja wiedzy potrzebna.

 3. obywatel

  Ktos tak postanowił i przystał na scenariusz uroczystosci ,dziwne ale to takie wołomińskie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *