Przejazd w Kobyłce nadal zamknięty!

20

Pomimo zapowiedzi, wyznaczających uruchomienie przejazdu kolejowego wzdłuż ul. Ręczajskiej w Kobyłce na piątek 28 października, przejazd pozostaje zamknięty do odwołania. Specjalnie powołana komisja, mająca dziś odebrać przejazd po remoncie, złożona z przedstawicieli Starostwa, urzędu miasta i policji podjęła decyzję o niedopuszczeniu go do ruchu. Powodem są źle wyznaczone pasy dla pieszych, które mogą przyczynić się do wypadku. Przejazd najprawdopodobniej zostanie otwarty dopiero po 1 listopada.

20 KOMENTARZE

  • Pewnie jakiś szwagier wykonał dokumentację, krewniak z urzędu ją złożył, nikt palcem nie kiwnął jak leżała w PKP zanim gruchnęła wiadomość a potem wina mieszkańców. Gdyby było inaczej, już dawno powinien być skierowany pozew przeciw wykonawcy dokumentacji. Przy tej władzy nie doczekamy się przejazdów nigdy. Ale jedno im się udało: zapuścili i zakorkowali miasto na amen. Brawo nieudacznicy!

 1. To ciekawa sytuacja. bo np . przejazd w Dobczynie uniemożliwia upewnienie się czy nie nadjeżdża pociąg.
  Co prawda jest sygnalizator nadjeżdżającego pociągu ale czy technice można zawierzyć do końca?
  . Tak więc wszyscy pędzą przez ten przejazd bez zatrzymania. Zatrzymanie i tak nic nie da gdyż widoczność zasłaniają blachy wyciszające. Czy wtedy policja i inni tego nie zauważyli. Kto podpisał odbiór tego przejazdu.?
  Czy trzeba czekać na tragedię aby obecna sytuacja została zmieniona?

 2. Coś tu jest nie tak,w Zielonce burmistrz nie pozwolił na zamknięcie przejazdu dopóki bezkolizyjny nie zostanie zrobiony .A w Kobyłce na dwa przejazdy nie będzie żadnego bezkolizyjnego, bo ktoś protestował(jest coś takiego jak wywłaszczenie w takich przypadkach),to jest dowód na to że ta pseudo władza jest zwyczajnie niewydolna . Za doprowadzenie miasta do ruiny powinien grozić prokurator.Pociągi będą jeździć non stop ,przejazd będzie otwarty w ciągu godziny 7-15 min.Ludzie przestaną jeździć do moku,sklepów lokali usługowych w Kobyłce.Będą jeździć tam gdzie jest szybciej.Roguski zniszczył miasto swoją ignorancją,brakiem jakichkolwiek chęci do poprawienia życia mieszkańców, a może o to mu chodzi bo nie wierzę że ktoś tak nieudolny jest burmistrzem ? tylko gadanie co zrobią.powołali jakąś komisję i brak otwartego przejazdu tylko potwierdza że do niczego si nie nadają

 3. Oj hejterzy hejterzy boli was Kobyłka….. Ale gorzej zaboli jak różnego rodzaju Charlsow zaczną hejtować i pisać różne ciekawe rzeczy na wasz temat. A jest co pisać oj jest……

  • Jak będziesz wypisywał takie oszczerstwa to podam Ciebie do prokuratora,przekroczyłeś granicę ,w środę zgłaszam sprawę,nie ma mowy będziesz siedział draniu !

   • Tomuś ciebie też objechali? W 100% przyłączam się do twego wniosku! Muszę sprawdzić kto ukrywa się za Listą Ufnali! niech drań odpowie za swoje!

 4. Cała ta przebudowa linii kolejowej to jedna wielka tragedia i szopka. Jak można było dopuścić do tak potwornych zaniedbań jak i dezorganizacji miasta oraz powiatu. Jak to możliwe ze na przestrzeni kilku ładnych kilometrów wszystkie przejazdy kolejowe są zamknięte czyli Ossów ,Kobyłka, Wołomin przy stadionie oraz Słoneczna i czynny jest jakiś twór w krzakach tymczasowy który ma przepustowość sitka. Po godzinie 16-tej przejazd na druga stronę Wołomina graniczy z cudem a kolejki robią się od Kauflanda. Ciekawe jak wyglądać będzie „budowa” wiaduktu w Zielonce który to miał powstać ale jak widać skończyło się na rozwaleniu jezdni i postawieniu szkieletu . Czy starostwo powiatowe nie ma żadnego wpływu na firmy wykonujące te roboty czy to urzędnicza niemoc. Remonty „mostów” czyli bardzo powaznych budów hydrotechnicznych nad smródką ciągnące się miesiącami remonty , remonty i kompletny bajzel z oznakowaniem objazdów . Z tego chyba słynie powiat Wołomin.

  • Jakich wybraliście radnych powiatowych takie macie porządki ,część z nich nawet nie ma matury ,obecni radni powiatowi już nigdy nie powinni być wybrani bo się nie sprawdzili.@Feliksy pretensje to Ty zgłaszaj do tego na którego głosowałeś,a jak nie głosowałeś to milcz.

 5. Szanowny Panie Pawle. NIE JESTEM MIESZKAŃCEM POWIATU WOŁOMIN. Mam tę wątpliwą przyjemność przejeżdżać przez to „uroczysko” codziennie w celach służbowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj