Kara na święta

13

Od kilku dni klienci SKOK Wołomin otrzymują wezwanie do pokrycia strat Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Rozliczeniowej, do wysokości dwukrotności wypłaconych udziałów.

Syndyk masy upadłościowej wzywa klientów do niezwłocznej (w trybie 7 dni) wpłaty dwukrotności posiadanych udziałów, co oznacza, że przed świętami klienci muszą przekazać mu kwoty od 630 zł. (…)

Więcej na łamach Wieści.

Informujemy, że wszystkie komentarze, nie odnoszące się do tematu artykułu będą kasowane.Redakcja, jako jedyny administrator strony, nie będzie akceptować prób wmieszania Wieści w toczącą się właśnie walkę lokalnych samorządowców.

13 KOMENTARZE

  1. Łatwe pieniądze i odsetki, ale duży ból głowy i kac moralny po skoku pozostaje ludziom którzy się na to rozwiązanie zdecydowali.

  2. W sieci jeszcze krążą zdjęcia z imprezek SKOKowych – Saszka, Rysiu, Uściu i inni w szampańskich nastrojach z całym zarządem. Ciekaw wielce jestem czy teraz Sasza ze swego wysokiego stołka wesprze oszukanych. Przecie to za ich dzięgi mieli darmowe balety.

    • Z tego co pomiętam Skok Wołomin dawał jedne z najwyższych odsetek na rynku. Teraz okazuje się, że był w tym haczyk (nie wpominając już o w/w bankructwie).

  3. no i czy to nie piramida ? to jak ktoś miał konto , to nie był klientem , tylko podpisywał zarazem ,że jest udziałowcem ? ukryte zdanie z umowy jak zwykle ….

  4. Jak ktoś obiecuje wysokie odsetki, to trzeba myśleć, a nie dać się zwodzić za nos. Vide Amber Gold. I teraz wszyscy muszą płacić za brak ekonomicznej wiedzy współobywateli o niższym IQ

  5. TV Polsat będzie realizował program interwencyjny na ten temat. Nagranie będzie w tę sobotę tj. 17.12.2016 godz. 11-a przed siedzibą Skok. Pani redaktor potrzebuje osób chętnych do wypowiedzi przed kamerami. Rozgłoście to wszędzie! Nawet w postaci ogłoszeń na tablicach słupach, czy klatkach schodowych. I przybywajcie! Nawet jeśli nie po to, by się wypowiadać przed kamerą, ale choćby po to, żeby pokazać ilu jest oszukanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj