Spóźniona S8

4

Wykonawca 15-kilometrowej drogi ekspresowej S8, mającej połączyć Marki z Radzyminem, nie wyklucza przedłużenia oddania trasy do użytku o 3 miesiące. Otwarcie S8 z lipca, przesunięto więc na październik 2017 r.

– Ten termin, który został zadeklarowany na październik tego roku dla nas jest nie do przyjęcia i będziemy rozmawiać o tym, aby został skrócony, aby w ciągu wakacji można było już trasą S8 na tym odcinku (…) swobodnie przejechać -mówi wiceminister infrastruktury Jerzy Szmit dodając, że ministerstwo wraz z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) będzie zabiegało o uruchomienie trasy jeszcze w czasie wakacji, aby choć częściowo można było przenieść na nią główny ruch z północnego wschodu do Warszawy i dalej na południowy zachód.

Według wiceministra, przedstawione przez wykonawcę argumenty nie są wystarczające, aby opóźniać termin oddania inwestycji.(…)

Więcej na łamach Wieści.

4 KOMENTARZE

 1. Blagam o litość, przejeżdzałem pare dni temu przez węzeł kobyłka na pięknej wsi Nadma, postęp prac w tym miejscu woła o pomstę do nieba…
  -brak nasypów, skarp
  -brak drog dojazdowych
  -brak wiaduktów, jakiś jeden stoi mały, wąski, nie wiem do czego bedzie służył

  Ostatni raz przejezdzałem tamtędy na święta w grudniu, do dnia dzisiejszego postep prac jest w tym samym miejscu co w grudniu…
  W tym tepie jesli oddzadzą do końca roku to bedzie cud.

  W porównaniu do Zielonki, czy Marek to Kobyłka jest w 3metry w mule , albo i 10m.

  Niech szanowna dyrekcja ruszy pupska ze stołków i osobiscie pojedzi sprawdzi postep prac.

  pzdr

 2. Zwłaszcza, ze nie zagraża tam fikcja prawna w postaci PLH 140040.
  Strzebli błotnej nie stwierdzono.

  Fikcja dlatego bo raczej ten zbiornik nie istnieje po budowie ronda leśnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj