Wyrwa wreszcie załatana?

Wyrwa wreszcie załatana?

Od czerwca informujemy o utrudnieniach u zbiegu ulic Legionów i Żelazna w Wołominie. Wyrwa w asfalcie powoduje niekontrolowane zachowania kierowców, a brak pasów w tym miejscu to zagrożenie dla pieszych, korzystających z pobliskiego przejścia pod torami. O złej sytuacji wokół podziemnego przejścia piszą do nas i na forach społecznościowych mieszkańcy. W minionym tygodniu władze Wołomina obiecały radnym interwencję.

Na niebezpieczną sytuację u zbiegu ul. Żelazna od Legionów zwrócił uwagę radny Zbigniew Paziewski. – Tam jest taka 70-centymetrowa,wypełniona tłuczniem przerwa. Ten kamień pod samochodami pryska na wszystkie strony, czy można to poprawić bo to odległy czas, kiedy ta ulica będzie remontowana? – zauważył, zwracając się do wiceburmistrz. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(9) Comments

 1. korneliusz

  Ja to bym się bardziej martwił tymi przechylonymi od składowanego tłucznia słupami prądowymi, bo wykonawca tłuczeń zabrał plac uprzątnął a mocno przechylone słupy zostawił. Tylko patrzeć jak przy większym wietrze wszystkie położą sie jak kostki domina. Ale co niektórzy już tak wysoko nie patrzą.

 2. TW

  Pełna zgoda. Latarnie grożą przewróceniem. I nikt nie widzi problemu. Na Kościelnej już kiedyś taka latarnia zabiła człowieka. W ogóle w wołominie stoi masę nieużywanych słupów. I to też jest ciekawa sprawa. Kiedyś, poinformowałem zakład energetyczny. Goście byli oburzeni, że dzwonię. Powiedzieli, że słupy są niczyje. Tak niestety teraz to wygląda w Wołominie. Nikt nic nie robi. Zaradwaniło się!

 3. JohnnybeGOOD

  To co się dzieje od ostatnich 3 lat w Wołominie woła o pomstę do mieszkańców. To jest świadome niszczenie miasta i rozwalanie go od środka. Mamy najgorszą burmistrz, która otoczyła się planktonem politycznym ludzi, którzy tylko żyją z rządzenia Wołominem od 27 lat.

 4. Mariusz Florkiewicz

  W Warszawie przy Kasprowicza jest od dwóch miesięcy niewielkich rozmiarów wyrwa w asfalcie - oczywiście ogrodzona. Tam jest wielkie halo w tej sprawie, bo nie da się jeździć. W Wołominie mamy wielką wyrwę i nikogo to już nie wzrusza ani nie obchodzi...

 5. JohnnybeGOOD

  Bo u nas się zaradwaniło. I już nic dobrego z tego nie będzie. Taka prawda. Oby udało się otworzyć drugi tunel to będzie sukces. Co więcej, ulicę wąską zalewa gigantyczna woda, a kasztanowa nadal bez asfaltu i to od pol roku. Syf w tym mieście jednym słowem, więc rzeczywiście ta dziura wobec np. braku łącznika z S8 to żaden problem. Miasto stacza się w dół.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *