Kiedy remonty głównych dróg?

1

Czy jest szansa na ucywilizowanie drogi 634 do Warszawy? Kiedy wreszcie powstanie dojazd do Węzła Wołomin przy S8? Oto najnowsze informacje w sprawie najważniejszych inwestycji w regionie.

Zacznijmy od rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 634 na terenie gmin Zielonka, Kobyłka, Wołomin, na odcinku od skrzyżowania ul. Armii Ludowej w Zielonce do skrzyżowania ul. 1 Maja z Al. Niepodległości w Wołominie. Jak się okazuje, dokumentacja projektowa jest ciągle w trakcie realizacji na zlecenie MZDW w Warszawie. MZDW przewiduje zakończenie procesu projektowego i wydanie przez Wojewodę Mazowieckiego decyzji ZRID w drugiej połowie2018 r. Realizacja robót budowlanych jest planowana dopiero w latach 2019-2021.

Dojazd do „węzła Wołomin” – od drogi wojewódzkiej nr 635 do węzła „Wołomin” na drodze krajowej S8 też nadal się projektuje. Przypomnijmy, że Starostwo Powiatu Wołomińskiego i Gmina Wołomin podpisali umowę z Województwem Mazowieckim w grudniu 2012 r. Ten niewielki fragment czeka więc na zaprojektowanie już szósty rok. Bez tego MZDW nie może zlecić wykonania prac budowlanych. Na pocieszenie:  (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. CZU OPRÓCZ KASY DLA TYCH WSZYSTKICH LENI, URZĘDASÓW ,BURMISTRZÓW RADNYCH.W TYM POWIECIE JEST COŚ CO NIE JEST W FAZIE PLANÓW?BO TO TAKI PERMANENTNY STAN WSZYSTKICH INWESTYCJI.ULEWA SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj