Zielonka: Nie kupisz alkoholu w nocy!

5

Najpierw Zielonka ograniczyła liczbę punktów sprzedaży alkoholu, a teraz poszła o krok dalej: od godziny 23.00 do 6.00 rano nie kupisz alkoholu w żadnym sklepie na terenie miasta! Uchwałę w sprawie wprowadzenia na terenie miasta Zielonka ograniczenia w godzinach nocnej sprzedaży napojów alkoholowych, przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, radni przyjęli jednogłośnie na ostatniej sesji.

Pierwotnie pomysł ograniczenia sięgał godziny 22.00, jednak po namyśle, radni stwierdzili, że niektóre większe sklepy są czynne do godz. 23.00, więc logiczniej jest przesunąć zakaz o godzinę. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/numer,273147,wiesci_podwarszawskie

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

5 KOMENTARZE

  1. PRL się robi z naszego Państwa, które zamiast dając Nam możliwości, funduje same zakazy i ograniczenia. Obywatel ma co raz mniej prawa wyboru, a co raz więcej narzuca się bezzasadnie z góry. Ludzie, otrząsnijmy się, niedługo będziemy świniami cieszącymi się z ochłapów jakie rzuca Nam władza, nie mogącymi spojrzeć nawet w górę.

      • Zed?! A do czego jest taka służba na straży prawa zwana policją?, zakaż jazdy motocyklem, przecież są głośne, obniż moc prędkości w autach skoro tylko pojechać 140km/h można 😉 Byłem świadkiem jak moherom dzieci wrzask przeszkadzał na placu zabaw!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj