Kontrowersje związane z nową spółką

71

Na początku lipca informowaliśmy o tym, że Rada Miasta Kobyłka wyraziła zgodę na utworzenie spółki Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kobyłce i powierzenie jej zadań własnych miasta.

12 lipca burmistrz Robert Roguski podpisał akt założycielski Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, zaś 26 lipca Sebastian Budziszewski został powołany do Zarządu Spółki obejmując funkcję prezesa. Co wiemy o Sebastianie Budziszewskim? Na internetowej stronie Urzędu Miasta Kobyłka napisano m.in., że jest on „osobą z szerokim doświadczeniem w branży wodno – kanalizacyjnej, energetycznej oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań.

Przez kilkanaście lat kierował podobnymi spółkami i jest laureatem nagrody Manager Roku 2016 w branży wodno – kanalizacyjnej.” Dodajmy do tego, że w listopadzie ubiegłego roku Sebastian Budziszewski został odwołany ze stanowiska prezesa miejskiej spółki wodociągowej w Milanówku. Sprawa ta była dość szeroko opisywana w tamtejszej lokalnej prasie.

Działalność kobyłkowskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej stanęła jednak pod znakiem zapytania. 20 lipca Wojewoda Mazowiecki wysłał bowiem do Urzędu Miasta w Kobyłce pismo, w którym zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie stwierdzenia nieważności uchwały Rady Miasta Kobyłka z dnia 25 czerwca 2018 r. w sprawie utworzenia przez miasto Kobyłka jednoosobowej spółki pod firmą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kobyłce i powierzenie spółce zadań własnych miasta Kobyłka.

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

71 KOMENTARZE

 1. No to gwóźdź do trumny z napisem RR i jego ekipy. Nowa Burmistrz jak wejdzie do Urzędu i zacznie porządki to dopiero trupy wysypie z szaf. A zebrało się tego przez 3 kadencje…

  • z tego co ja słyszałam to została zwolniona w grudniu a nie sama odeszła , i długo się podpisywała pod decyzjami RR to chyba jej te decyzje nie przeszkadzały

 2. Im więcej kobiet w polityce tym łagodniejsza polityka i lepsze osiągniecia. Zobaczcie ER w Wołominie. Place zbaw, drogi, dom seniora, wszystko do przodu mimo rzucanych pod nogi głód przez tych debili z jedynej dobrej zmiany!

 3. @ja … opowiadasz bajki i kłamstwa w sprawie odejścia wiceburmistrza KJ była opisywana i nie jest żadna tajemnicą wystarczy zapytać u źródła. Pani wiceburmistrz KJ odeszła na własną prośbę w zeszłym roku – pisały także o tym media. Jak się nie wie to proszę nie wypisywać bzdur. Wiceburmistrz zdecydowała się zrezygnować, ze stanowiska bo już od dawna nie zgadzała się na dziwne decyzje RR i PG, na sposób zarządzania urzędem, miastem w szczególności finansami. Myślę, że wkrótce o tym wszystkim się dowiemy bo pani KJ ma podobno zamiar startować w tegorocznych wyborach na burmistrza w Kobyłce. Osobiście życzę Jej powodzenia bo to kompetentna, decyzyjna kobieta. Sam mogłem się o tym przekonać będąc na dyżurze burmistrza. Z gabinetu RR wyszedłem zdegustowany od pani wiceburmistrz zadowolony bo sprawa została szybko i skutecznie załatwiona.

  • Czytelnik Wieści z Kobyłki – dlaczego zarzucasz mi kłamstwo ? przecież wyraźnie napisałam że z tego co ja ,,słyszałam ” … nie napisałam że ,,wiem to na pewno ” że została zwolniona .

 4. Moja sprawa nie została akurat załatwiona ale wiceburmistrz Jażwinska wyjaśniła mi co mogę A czego nie oczekiwać od urzędu. A burmistrz zawsze mówił załatwimy, pomożemy. I chyba zapomniał. Pani Jaźwińska mój głos ma.

 5. Burmistrz Jaźwińska to była wspaniała osobowość, a jej otoczeniu działy się niezwyczajne rzeczy. Gdy wchodziła do pokoju – zepsute komputery same się naprawiały, premie naliczały, a zaginione dokumenty odnajdywały. Tak było. Burmistrz Jaźwińska ma również mój głos, bo komputer od kilku miesięcy kiepsko się ładuje, a informatyka nie można się doprosić.

  • Cieszę się że piszesz o Pani KJ w czasie przeszłym. Mam nadzieję ze nie wróci. Kobieta bez taktu i kompetencji widząca tylko swój interes i czubek nosa. Dzięki atutom które wymieniasz widzę ją na stanowisku informatyka ewentualnie detektywa. Słowo premia chyba wyjaśnia sprawę jeśli chodzi o Twój wpis i glos dla tej Pani.

 6. no to teraz już wszystko jasne pani @ja – „usłyszała” jaka jest prawda. I jeszcze jedna ciekawostka „wyborcza” podobno szykowana jest przez odłam KWS kandydatka tzw. „przywieziona w teczce” – ucieka z okrętu z napisem „Wołomin” i chce być burmistrzem w Kobyłce. Ciekawe co zrobi RR.

 7. RR moze jedynie rozwalic młotkiem laptop jak zbigniew „zero” ziobro aby danych nie dalo sie odtworzyc. Wice po swietnym „wywiadzie” w interwencji otarl sie od niewiedzy po smiesznosc. Brygada RR jest skonczona…

 8. Wice z Wołomina E Zbieć będzie czarnym koniem w wyścigu o fotel burmistrza Kobyłka, i dobry fachowiec przygotowana merytorycznie , skromna miła osoba, załatwiłam sprawę w. urządzenie bardzo mi pomogła oderwania od powiązań politycznych i układów

 9. Cieszę się że piszesz o Pani KJ w czasie przeszłym. Mam nadzieję ze nie wróci. Kobieta bez taktu i kompetencji widząca tylko swój interes i czubek nosa. Dzięki atutom które wymieniasz widzę ją na stanowisku informatyka ewentualnie detektywa. Słowo premia chyba wyjaśnia sprawę jeśli chodzi o Twój wpis i glos dla tej Pani.

  • Aferę obyczajową? Alpacino gdzie ty żyjesz? W średniowieczu?. Co kogo obchodzi z kim pracownik spędza czas. Pracownika się ocenia jak pracuje. A ta Pani od „afery” to miała dobre notowania u burmistrza. Pokłucili się i tyle.

 10. @wołominianka Dlaczego wiceburmistrz Wołomina chce do Kobyłki… albo ucieka bo musi, albo ktoś może chce się jej pozbyć. Ze Strachówki do Wołomina, a teraz z Wołomina do Kobyłki. Coś mi to nie wygląda najlepiej. Urzędujący wiceburmistrz Wołomina kandyduje w innym mieście na burmistrza ?!!! To jakieś kuriozum… a co z Wołominem ??? Co na to Burmistrz Radwan…. ???? @ wołominianka pomylił Ci się czarny koń z czarną magią bo słyszałem, że w tym się ta pani specjalizuje… tarot, kabała, magiczna kula nie jest potrzebna w Kobyłce….proponuje by pozostała w Wołominie przecież to dobry fachowiec przygotowany merytorycznie, oderwany od układów i powiązań politycznych.
  Kobyłka wystarczy koń nam nie potrzebny i do tego czarny…..

 11. Pani Zbieć jest mieszanką Kobyłki przypuszczam z tego powodu będzie startowała na fotel burmistrza tego miasta mam nadzieje iż zrobi w tym grajdole porządek tzn. wyprzedaż majątku miasta.,przetarg na internet którego nie było i nie ma. prędkość 512 za 5mln zł i inne kwiatki, jej karty, taroty to prywatne hobby

  • Czy Edyta Zbieć zrobi porządek to nie wiem. Zadłużenie Kobyłki za czasów Roguskiego i Jaźwińskiej poszybowało w górę. Na pewno będzie się starała posprzątać po poprzednikach. W wołominie pozyskała 50 milionów na inwestycje z środkó zewnętrznych. Jeżeli ten manewr powtórzy w Kobyłce to to miasto ma szanse na rozwój. Ale to jest zadanie na lata. Na teraz żadna poważna firma budowlana z Kobyłką nie chce współpracować. Pracuje dla 4 firm, żadna z nich nie chce mieć nic wspólnego z Roguskim i Jaźwińską opinia o nich jest taka, że powinni wrócić do szkoły i się dokształcić.

   • Witamy Panie Lechu na kobyłkowskich błoniach 🙂 W Wołominie dorżneliście już z kolegą Ciepielewskim przeciwników Radwan? Sondaże dają wygraną Elce w pierwszej turze więc wzieliście się za Ościenne miasta? Gratuluje sukcesów, ale proszę nie urządzajcie w spokojnej kobyłce wojny domowej jaką zgotowaliście Wołominowi. Żeby było jasne nie uważam, że robicie źle. Wywalenie kolesi, rozwalenie sitw to jest na wasz plus. Ale metody? Paaaanowie jesteście jak czołg jadący przez obozowisko śpiących żołnierzy z pospoliteo ruszenia – skuteczni i śmiertelni, ale miasga która zostaję na waszym szlaku nie należy do miłych dla oka.

   • W wołominie się udało, ale nie była to tylko zasługa Edyty Zbieć przypominam, że burmistrzem Wołomina jest Elżbieta Radwan. Edyta Zbieć odpowiedzialana była za inwestycję. O reszcie nie ma pojęcia. Co z kulturą w Kobyłce za jej rządów? Inżynier ma zajmować się kulturą w Kobyłce? Edyta Zbieć zbuduje nam drogi, parki i basen? Ok. pewnie zbuduje. Ale miasto to nie tylko inwestycję to też kultura, a do tego pani inżynier chyba nie ma ręki.

   • To pisał Andrej Zbyszyński znany znawca kultury kobvyłkowskiej i wieloletni dyrektor MOK-u? 😀

   • Na zarządzaniu kulturą pewnie Edyta się nie zna, ale z tego co kiedyś o niej czytałem skończyła jakąś szkołę muzyczną i nawet coś tam nagrywała ze swojej twórczości. Więc jedyne czego bym się obawiał to tego, że zamiast dorocznego orędzia na nowy rok cała kobyłka musiała by uczestniczyć w noworocznym koncercie Pani Burmistrz

 12. Pani Zbieć mieszkanka kobyłki prawda od kiedy ? miesiąc ? dwa? bo ma zamiar startować na burmistrza w Kobyłce. Ja dziękuje za taki transfer z Wołomina to przypomina czasy PRL jak partia przywoziła swojaków w teczuszkach wole by porządek zrobił rodowity mieszkaniec kobyłki a nie przywieziony na wybory „słoik”

 13. wołominianka czegoś nie kumam dlaczego chcesz pozbyć się z Wołomina takiego fachowca np od internetu w Wołominie sprawa internetu miejskiego w prokuraturze a internetu jak nie ma tak nie ma a powinien być od paru lat…..rzeczywiście fachowiec ale od czarów internet za miliony w Wołominie znikł

 14. No proszę szukałem jakieść dyskusji na wieściach. O wołominie cisza. Komentatorzy przeniesli się na Kobyłkowskie tematy. Jeżeli jest tak jak piszecie, że Edyta Zbieć ma kandydować w Kobyłce to tylko pogratulować. Jako pracownik jednej z firm realizujących inwestycję na terenie Wołomina mogę ją tylko pochwalić: rzetelność, wiedza i przyjemna twarda kobiecość. Na terenie Powaiatu Wołomińskiego znam jeszcze tylko dwóch samorządowców o takich kwalifikacjach i kulturze osobistej: Jacek Orych Burmistrz Marek i Robert Perkowski z Ząbek. Całą reszta samorzadowców to dno. Brak wiedzy i brak kultury.

  • Rzetelność i wiedza tak. Ale tak jak Lechu piszesz burdel w Kobyłce po Roguskim i Jaźwińskiej nie będzie łatwy do ogarnięcia. W wołominie Edycie Zbieć się udało. Posprzątała sprawy internetu, pozyskała te 50 milionów na inwestycję, ale budżet Kobyłki to zabagniona dziura. Co okaże się kiedy ktoś nowy wejdzie w papiery które leżą w szafach? Po trzech kadencjach tam jest taki bałagan jak w stajniach augiasza. Rozumiem, że Edyta jest kobietą ale czy da radę wymieść to szambo z Kobyłkowskiego ratusza?

   • Powiem tak. Kobyłce brak jest doświadczonego nieumoczonego w Kobyłkowską sitwe człowieka. Edyty Zbieć osobiście nie znam. Po waszych wpisach wyszukałęm ją w internecie. Fajna, żywa i zangażowana osoba widać, że zna się na temacie inwestycji czyli dokładnie na tym czego Kobyłce brakuje. Zdobyła doświadczenie jako vice burmistrz większego i lepiej rozwijającego się miasta niż Kobyłka (do diabła na plac zabaw musze jeździć do Wołomina, na basen do Wołomina, do galerii do Wołomina albo Marek bo Roguski nie potrafi kupić i zamontować kilku zabawek?) i teraz jako mieszkanka Kobyłki chce pracować na jej rzecz jako burmistrz? Ekstra! Niech ktoś, nie mówie, że akurat Ona. Ale niech ktoś o jej kompetencjach przyjdzie i naprawi to miast.

   • Czytelnik, znasz panią Zbieć jako pracownik realizujący inwestycję. Powiedz czy to być może był szerokopasmowy internet?

 15. Wszystko co pisze przedmówca jest zgodne z prawdą E. Zbieć jako jedea z nielicznych posiada wiedzę i kwalifikacje w temacie prowadzonych inwestycji

  • Chyba jako jedyna umie dobrze postawić tarota. Przecież w Wołominie nie dzieje się nic poza inwestycjami drogowymi, które są obowiązkowym zadaniem gminy.

 16. z Wołomina…. wypadać na swoje wołomińskie podwórko tam róbcie co chcecie niech się dalej w Wołominie realizuje ta fantastyczna wiceburmistrz Zbieć… jest tak fenomenalna najlepsza na ziemi wołomińskiej i spiep… z Wołomina to jakieś jaja… i wy ją chcecie oddać kobyłce taki magiczny skarb…. ale tu chodzi o politykę mało wam jeszcze w Wołominie no to teraz czas na Kobyłkę. Boicie się byłej wiceburmistrz KJ, która ro temu odeszła z urzędu bo nie chciała dalej firmować burdelu RR …Zbieć pozyskała 50 mln w Wołominie no ładnie a gdzie jest burmistrz Radwan… mieszkańcy Kobyłki to nie ciemny lud by kupił to bajkę o cudotwórczyni z magiczna kulą w reku zrobi porządek w burdelu, szambie, zabagnionej dziurze… takie testy z Wołomina to sobie możecie pisać w swoim burdelu np na śmierdzącym wysypisku śmieci w Lipinach Starych …smród, syf na pół Wołomina to tez sukces Edyty Zbieć, który przywiezie do Kobyłki ?

  • Komentarz pełen strachu. Mieliście Z Roguskim zaplanowane: Roguski nie ma szans na reelekcję (seria wpadek, pojawiające się nieprawidłowości, podejrzenia itd), Jaźwińska odchodzi i opowiada, że odeszłą bo się sprzeciwiałą polityce Roguskiego. Tylko problem jest taki jak ktoś odchodzi na pół roku przed końcem kadencji skomprowitowanej ekipy z UM Kobyłka to „ciemny lud” tego nie kupi. Jażwińska brała udział w nieudolnym rzadzeniu i nagle otrzeźwiał? Kto to kupi 🙂 tkiwła w tym szambie po uczy z ust wypuszczałą bombelki, a na twarzy pełen uśmiech. Tak, w Kobyłce trzeba profesionalisty z zewnątrz a nie miedwiedjewa(Jażwińska) który ma zastąpić Putina(Roguski) i niepozwiolić żeby szambo z urzedowych szaf ujrzało swiatlo dzienne.

   • Też to zauważyłem. Strach z tego posta aż kapie. Osobiśie nikogo jeszcze nie popieram bo nie znam kandydatów, ale jak patrze do czego Roguski i Jaźwińską doprowadzili to miasto. To wiem jedno. Czas na zmiane.

 17. Jakiś czas temu w Lidlu spotkałem zjaomego sprzed kilku nastu lat. Gość pracuje teraz w urzedzie miasta. Od słowa do słowa poszliśmy na piwo. Na piwie jak to na piwie każdy opowiadał o swojej pracy. W pewnym momencie temat zszedł na Roguskiego i Lidl. Wtedy kolega szybko otrzeźwiał i powiedział, że o tym nie będzie rozmawiał. Takiego przykładu terroru w miejscu pracy nigdy nie widziałem. W oczach kolegi z dzieciństwa zobaczyłem strach.

 18. @ale strach co to znaczy mieliście……. kto…??? upał ci zaszkodził bredzisz wypisując te androny o układzie, miedwiediewie i putinie…leć na plac 3 maja tam jest fontanna ( jeżeli sprawna) to otrzeźwiejesz bo chyba ci te czary i wróżby zaszkodziły

 19. Ale cyrk Burmistrz Wołomina Radwan współpracuje cały czas z Burmistrzem Kobyłki Roguskim, a ludzie wiceburmistrz Wołomina by wsadzić ją na stołek robią jej kampanię oczerniają burmistrza Roguskiego, że w Kobyłce jest : burdel, szambo, trupy w szafie …kino za darmo….

  • Czytelnik Wieści z Kobyłki , albo nie wiesz co w Kobyłce tak naprawdę dzieje się bo czytasz tylko te wieści i na tym twoja wiedza oparta jest , albo jest jakiś dziwny powód wypisywana tych bzdur przez Ciebie , nie wiem co tobą kieruje Czytelniku wyściub nos za ekranu komputera i popatrz realnie na ten bałagan która obecna władza zrobiła w Kobyłce

 20. @mieszkanka Kobyłki… strzelasz na oślep od ponad 30 lat mieszkaniec Kobyłki zorientowany bardzo dobrze, były radny i członek TPK znam problemy bardzo dokładnie. Oceniałem dobrze RR tą kadencję oceniam krytycznie, ale pisanie o Kobyłce szambo, burdel to tak samo jak bym napisał o Wołominie obecna burmistrz i słynna wiceburmistrz ( która chce być burmistrzem w Kobyłce) doprowadziły Wołomin do totalnego syfu bo jak się przejedzie na drugą stronę Wołomina to smród aż w oczy szczypie.Kobyłka miała swoje 5 minut, ale w tej kadencji to burmistrz Roguski pojechał po bandzie, robi złą politykę. Była wiceburmistrz pani Karina (mam swoje zdanie i go nie zmienię) znam kobietę od ponad 20 lat jak była szefem oświaty, sekretarzem i ostatnio wiceburmistrzem związana z Kobyłką od wielu, wielu lat samorządowiec z prawdziwego zdarzenia, merytoryczna, konkretna i twarda kobieta z „jajami” zrezygnowała ze stanowiska i z apanaży sama (ciekawe) w zeszłym roku. Kto by zrezygnował ..większość brała by dalej co miesiąc prawie 10 tys. złotych i siedziała cicho bo tak wygodnie, ale nie była wiceburmistrz. silna i z charakterem kobieta. W tej kadencji samorządu kobyłki od samego początku mówiono o konflikcie wiceburmistrz z burmistrzem. Dlatego pełen szacun, że miała odwagę powiedzieć dość. Odeszła i jak widać w urzędzie się wszystko sypie. Rozmawiałem z kilkoma urzędnikami czekają na powrót pani wiceburmistrz. Mam nadzieję, że zostanie nowym burmistrzem w Kobyłce bo jest nasza, a nie przywieziona w teczce z Wołomina.Ubieranie ją w jakiś układ i działanie na szkodę Kobyłki to wyłącznie tania propaganda tych, którzy chcieliby w Kobyłce ulokować wiceburmistrz Wołomina.

  • Jaki ten komentarz jest zabawny. Jasne, że Jażwinska zrezygnowała. Był to jedyny możliwy scenariusz dla dotychczasowej sitwy żeby „domowe brudy” zostały pod kołderką. Plan był taki wice odchodzi, udaję że umywa ręcę od tego co działo się przez trzy lata i startuję jako jedyna sprawiedliwa w opozycji do swojego byłego szefa. Nikt się na to nie nabierze. Wina za brak tuneli/wiaduktów, za korki w kobyłce, za brak placów zabaw/ za deweloperów którzy robią co chcą spada na Roguskiego i jego przykrywkę Jaźwinską. Potrzeba kogoś nowego na fotelu burmistrza żeby posprzątał po partaczach.

   • Sztab wyborczy kandydatki Zbiec bije w KJ na forum, a ekipa Roguskiego zaciera rece 🙂 jesli chcecie doprowadzic do kolejnej kadencji RR, to robcie tak dalej. BTW Zbiec w Kobylce nie wygra, zebyscie nie wiem jak nawalali na forach 🙂 wracajcie do Wolomina! Sio

 21. Czytelnik Wieści z Kobyłki cytat ,, Sam mogłem się o tym przekonać będąc na dyżurze burmistrza. Z gabinetu RR wyszedłem zdegustowany od pani wiceburmistrz zadowolony bo sprawa została szybko i skutecznie załatwiona.” czyli rozumiem że po tylu latach znajomości z Panią KJ ,, znam kobietę od ponad 20 lat ” łatwiej załatwia się swoje sprawy bo niestety ja znam takich mieszkańców co nie maja wieloletniej przyjaźni z Panią KJ i zostali odsyłani z przysłowiowym kwitkiem . Ot taka prawda znajomości znajomości znajomości .

  • Dokładnie, Czytelnik wieści się chwali, że sprawe załatwił u koleżanki po znajomości i nie widzi w tym nic złego 🙂 spraw się nie „załatwia” jak musisz sprawę „załatwiać” to coś z urzedem jest nie tak. Załatwić to sobie możesz fałszywe prawo jazdy na bazarze. Do urzędu przychodzisz po swoje.

   • Też mnie to zdziwło. Ale to wiele tłumaczy. W Kobyłce sprawy się „załatwiało” tzn co? Szło się do burmistrza viceburmistrza i się prosiło, żeby coś zrobił, a dobry Pan/pani łaskawie stawiali pieczątke? Co to jest rosyjskie państwo? JAk czegoś potrzebuje to idę do odpowiedniego urzędnika. Ten sprawe rozpatruję. Nie będę chodził do jakiegoś burmistrza/vicka żeby ten łaskawie mi coś dał. Burmistrz nic nie daje. Burmistrz ma tak zorganizować urząd żebym nie musiał oglądać jego mordy i prosić się o wiedzenie.

 22. Dlatego się wyprowadziłęm z Kobyłki. Sprzedałem działke i powiedziałęm pa pa. Też mi ludzie radzili: „idż, pogadaj z Jażwinska albo Roguskim i załatw sprawę. ” A o co chodziło? O to że to nie urzędnik ma mi podsteplować dokument tylko burmistrz albo jego zastepczyni. Tak żebym czuł wobec nich wdzięczność. Rosja putina normalnie.

 23. to i ja się przyłączę do tej jakże arcyciekawej wymiany zdań jestem mieszkanką Kobyłki ponad 50 lat i takiego bałaganu jaki teraz panuje w urzędzie miasta to chyba jeszcze nie było , Czytelnik Wieści Z Kobyłki chwali się że załatwia coś po znajomościach no brawo to tylko człowiek może ubolewać nie mam takich znajomości nic dziwnego proszę Pana obecna władza Panu odpowiada prowadzi Pan już prawie kampanię wyborczą na rzecz KJ wszak to koleżanka – znajoma można dalej będzie w urzędzie załatwiać sprawy a co z nami którzy nie mamy takich znajomości ? Pana to nie interesuje bo Pan zna KJ i sobie wszystko załatwi a ja powiem tak przez trzy kadencje obecnej władzy nikt z nich nic nie zrobił dla poprawy życia nas starszych mieszkańców , ośrodek zdrowia – kolejki dostać się nie można , szkoły – dzieci chodzą na trzy zmiany , brak miejsca w przedszkolach , żłobkach a ulice szkoda gadać , rozsprzedali moje miasto deweloperom ciasnota już straszna a teraz jeszcze chcą wyciąć las i postawić bloki a jaką ładną ulicę Fałata zrobili dla nowych mieszkańców hoho tak tak ja wiem ze to na spółkę z deweloperem szkoda tylko że moją ulicą to strach w zimę przejść bo nie wiadomo w jaka dziurę się wpadnie . Niech Pan już przestanie tak popierać KJ bo tyle lat była w urzędzie i nic dobrego dla tego miasta nie zrobiła . a tak na marginesie to przeczytałam w którymś z postów powyżej że kogoś w walizce przemycają może i tak , ale Pani KJ też nie rodowita mieszkanka Kobyłki . Miłego dnia wszystkim Państwu życzę a co do wybory Burmistrza to duża rozwaga tu potrzebna .

 24. specjalisto od zmieniania nicków…. wystarczy już pieniactwa nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i odróżnić słowa „znać” od „znajoma”…. klepcie sobie dalej na tej klawiaturze co chcecie i ile chcecie możecie mieszkać w kobyłce i 150 lat wyprowadzać się kiedy chcecie, załatwiać co chcecie i być zabawnym szkoda na te wypociny czasu…ja i moja rodzina, a jest nie mała w Kobyłce wiemy co zrobić już wkrótce..bawcie się sami ze sobą

 25. Artykul o czym innym, a komentarze trollow o burmistrz Jazwinskiej. Ktos tu uprawia czarna propagande przeciw bylej wice burmistrz. To uczciwa i dobra osoba. Mialam okazje przekonac sie osobiscie. Zabierzcie sobie ta pania Zbiec z powrotem do waszego Wolomina. Nie chcemy tu takich person.

 26. I misterny plan R. Roguskiego i Jaźwińskiej poszedł w PiSdu.
  Miała być wielka zmiana w Urzędzie po to żeby wszystko zostało po staremu.

  A tu skutecznie plany pokrzyżuje zupełnie nowa osoba z doświadczeniem samorządowym w miejskich inwestycjach, w pozyskiwaniu funduszy unijnych i rządowych. Czyli zrobi to na co ekipa Roguskiego zawsze mówiła „nie możemy nic zrobić spłacamy kredyt za wodociągi albo my chcemy ale protesty ludzi” Dobre wymówki żeby nic nie robić.
  Pani Edyto do dzieła. Czas posprzątać w tym Urzędzie, przewietrzyć kobyłkowskie układy, przejrzeć wszystkie przetargi te duże ale i te poniżej progu.
  Dokonać indywidualnej oceny urzędników i pozwalniać słabych. A przede wszystkim zrobić audyt i wszystkie trupy z urzędowych szaf i sejfów przedstawić opinii publicznej.
  A to że atakują jeszcze przed kampanią to tylko uświadcza w przekonaniu, że to dobry kandydat.

  • Jak Radwan współpracuje z RR to może właśnie to jest wspólny plan. Czarownica na fotel burmistrza Kobylki. Jak sie Radwan nie uda reelekcja w Wołominie to przyjdzie do Kobylki na wice czy znow sekretarza. A jaki zysk ma RR? poprą go do powiatu bo nikt inny nie chce go poprzeć

   • Czarownica z Wołomina kandyduje na burmistrza Kobyłki? Tego tu jeszcze nie było 😀 Będzie wesoło, ja wam mówię.

 27. No fachowiec z pewnością. Wystarczy poczytać dzisiejszy net konkret i te wróżby. Świecowanie uszu podoba mi się najbardziej 🙂 Na podbój Kobyłki!!! Karta prawdę Ci powie 🙂

  • Ja bym na jej miejscu zanim zaczne kampanie powrozyla sobie. Bedzie wiedziala czy warto.
   A z drugiej strony może właśnie jej karty powiedzą jak to jest że spółka Kobylki Dom

 28. Kandydatom marginalnym nie ma co poświęcać czasu. W Kobyłce wygra Roguski na jego drodze stanąć może jedynie była zastępczyni. PiS jest w naszym mieście fatalnie zorganizowany a pozostali kandydaci to folklor. A ten kogo poprze sportowiec z wąsem ma gwarantowane ostatnie miejsce no chyba że on sam wystartuje i te ostatnie miejsce weźmie.

 29. Ciekawa opinie pojawiła się na portalu Wołomin2018 prowadzonym przez bardzo doświadczonego samorządowca.

  W ostatnich tygodniach pojawiła się w przestrzeni publicznej sensacyjna informacja o tym, że urzędująca Wiceburmistrz Wołomina ma zamiar wkrótce zrezygnować z pracy w wołomińskim urzędzie. Ta rezygnacja związana jest z planami startu w nadchodzących wyborach samorządowych pani wiceburmistrz Edyty Zbieć – w wyborach na Burmistrza Miasta Kobyłka. Ta zaskakująca i dosyć dziwna informacja, (jeżeli się potwierdzi) to przysłowiowy „strzał w plecy” obecnej Burmistrz Wołomina, która będzie starać się o reelekcję na urząd burmistrza w stolicy Powiatu wołomińskiego.

 30. @Tomek
  Nie gadaj głupot nikt w to nie wierzy. Widać ze to akcja zakrojona przez Jaźwińską, i ta akcja jest strzałem w kolano.
  Ten artykuł to taki stek głupot, kłamstw, pomówień, że naprawdę nikt tego nie bierze poważnie.
  Ale widać że w Kobyłce szykuje się zmiana. Na lepsze. Jeśli Pani Edyta Zbieć wystartuje w Kobyłce to tylko zazdrościć. To kandydat na miarę ambicji tego miasta.
  Wybór Jaźwińskiej to wybór nieudolności i kontynuacji Roguskiego.

 31. Wołominiak ty głupku w Kobyłce wygra kandydat od P. Roberta R. nikt z mieszkańców nie zagłosuje na jakąś rozwóde od tarota i szklanej kólli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj