Premier Morawiecki w Kobyłce

11

W minioną niedzielę Kobyłkę odwiedził premier Mateusz Morawiecki. W czasie konwencji udzielił oficjalnego poparcia kandydatom z PiS na burmistrzów i wójtów w powiecie wołomińskim.

Zdjęcie z premierem to niewątpliwie dla kandydata wielka pomoc w kampanii, nic więc dziwnego, że pojawienie się na sali hotelu Gregory Mateusza Morawieckiego przyjęte zostało z prawdziwą ulgą. Tym bardziej, że wizyta premiera w Kobyłce do końca nie była pewna. Kiedy rozpoczynała się konwencja, szef rządu startował właśnie z lotniska z Szczecinie i nie wiadomo było czy zdąży dotrzeć na czas do Kobyłki. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

11 KOMENTARZE

 1. A w tle ten co stok w Wołominie obiecał. Jak się ma takich popleczników, to trudno wierzyć w obietnice. Oczy nam nie zamydlicie panowie w za krótkich skarpetach.

 2. Podczas konwencji w Kobyłce Pan Premier Mateusz Morawiecki wsparł kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na burmistrzów i wójtów w powiecie wołomińskim.Kobyłka – Kamil Kowaleczko
  ➡️Wołomin – Ryszard Madziar
  ➡️Radzymin – Elżbieta Żmijewska
  ➡️Ząbki – Małgorzata Zyśk
  ➡️Marki – Andrzej Rostek
  ➡️Zielonka – Dorota Bienias
  ➡️Tłuszcz – Grażyna Krupa
  ➡️Klembów – Adrian Mlonek
  ➡️Jadów – Rafał Rozpara
  ➡️Poświętne – Andrzej Bajkowski

 3. żałosne te baby Zyśk , Żmijewska to w domu siedzieć,!. wyskoczyły do polityki ! ? no i Madzia – ten cwaniak tu już był i nic nie zrobił , bo rzadził mu cwaniak z Ząbek Sasin z cała świtą z Warszawy .TO ONI WYPROWADZILI KASĘ Z URZĘDU !!!!

 4. Elkę Radwan zapewne poprze – Teresa Urbanowska , Lechu Urbanowski, Karol Ciepielewski , Ufnal i Zych – Elita Elit Ha…Ha..jaki kandydat takie poparcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj