Premier Morawiecki w Kobyłce

Premier Morawiecki w Kobyłce

W minioną niedzielę Kobyłkę odwiedził premier Mateusz Morawiecki. W czasie konwencji udzielił oficjalnego poparcia kandydatom z PiS na burmistrzów i wójtów w powiecie wołomińskim.

Zdjęcie z premierem to niewątpliwie dla kandydata wielka pomoc w kampanii, nic więc dziwnego, że pojawienie się na sali hotelu Gregory Mateusza Morawieckiego przyjęte zostało z prawdziwą ulgą. Tym bardziej, że wizyta premiera w Kobyłce do końca nie była pewna. Kiedy rozpoczynała się konwencja, szef rządu startował właśnie z lotniska z Szczecinie i nie wiadomo było czy zdąży dotrzeć na czas do Kobyłki. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(11) Comments

 1. Leon

  A w tle ten co stok w Wołominie obiecał. Jak się ma takich popleczników, to trudno wierzyć w obietnice. Oczy nam nie zamydlicie panowie w za krótkich skarpetach.

 2. adi

  Podczas konwencji w Kobyłce Pan Premier Mateusz Morawiecki wsparł kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na burmistrzów i wójtów w powiecie wołomińskim.Kobyłka - Kamil Kowaleczko ➡️Wołomin - Ryszard Madziar ➡️Radzymin - Elżbieta Żmijewska ➡️Ząbki - Małgorzata Zyśk ➡️Marki - Andrzej Rostek ➡️Zielonka - Dorota Bienias ➡️Tłuszcz - Grażyna Krupa ➡️Klembów - Adrian Mlonek ➡️Jadów - Rafał Rozpara ➡️Poświętne - Andrzej Bajkowski

 3. Karol

  żałosne te baby Zyśk , Żmijewska to w domu siedzieć,!. wyskoczyły do polityki ! ? no i Madzia - ten cwaniak tu już był i nic nie zrobił , bo rzadził mu cwaniak z Ząbek Sasin z cała świtą z Warszawy .TO ONI WYPROWADZILI KASĘ Z URZĘDU !!!!

 4. marcin

  Elkę Radwan zapewne poprze - Teresa Urbanowska , Lechu Urbanowski, Karol Ciepielewski , Ufnal i Zych - Elita Elit Ha...Ha..jaki kandydat takie poparcie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *