Prokuratura wznowiła sprawę zwożenia odpadów po zmroku!

5

Jak dowiedziały się Wieści, prokuratura okręgowa wznowiła postępowanie dotyczące zwożenia odpadów po zmroku, z pominięciem wagi, do siedziby Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie. Wniosek wołomińskich radnych (Roberta Kobusa, Tomasza Kowalczyka i Zbigniewa Paziewskiego) w tej sprawie został wsparty interwencją posła Andrzeja Melaka. Przypomnijmy, że wcześniej sprawa zwożenia odpadów poza godzinami pracy składowiska w Lipinach St. została umorzona przez Sąd Rejonowy w Wołominie.

O sprawie pisaliśmy w grudniu ubiegłego roku. Wówczas to wołomiński radny Tomasz Kowalczyk nagrał moment wjazdu ciężarówki z odpadami na wysypisko w Lipinach Starych. Sfilmowana przez niego ciężarówka wieczorem zostawiła odpady na kwaterze, z pominięciem ważenia i kontroli zawartości. Jak mówił, takich ciężarówek było tego wieczoru więcej. (…)

Więcej na łamach Wieści.

5 KOMENTARZE

  1. Charles Martin może teraz coś napiszesz w tym temacie, daj znać o sobie dawno nie było cię słychać, może Ela pozbyła się już tego klauna

  2. „Spełniamy wszystkie warunki niezbędne do otrzymania uprawnień RIPOK, przekazaliśmy władzom sejmiku województwa mazowieckiego pełną dokumentację – mówi sekretarz gminy Wołomin Małgorzata Izdebska.” Po co to było 4 lata temu walczyć o powstrzymanie budowy RIPOK skoro teraz powracamy do tego samego pomysłu. Czyż nie zostaliśmy przez niektóre osoby nabici w butelkę? Kiedyś RIPOK był zły-teraz jest OK?Jednak te 14 mln pożyczki zaciągnięte na budowę instalacji nie poszło w błoto jak to niektórzy mówią.Czy niedługo powstanie instalacja do przetwarzania odpadów? Miejmy nadzieję,że nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj