Prokuratura wznowiła sprawę zwożenia odpadów po zmroku!

Prokuratura wznowiła sprawę zwożenia odpadów po zmroku!

Jak dowiedziały się Wieści, prokuratura okręgowa wznowiła postępowanie dotyczące zwożenia odpadów po zmroku, z pominięciem wagi, do siedziby Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie. Wniosek wołomińskich radnych (Roberta Kobusa, Tomasza Kowalczyka i Zbigniewa Paziewskiego) w tej sprawie został wsparty interwencją posła Andrzeja Melaka. Przypomnijmy, że wcześniej sprawa zwożenia odpadów poza godzinami pracy składowiska w Lipinach St. została umorzona przez Sąd Rejonowy w Wołominie.

O sprawie pisaliśmy w grudniu ubiegłego roku. Wówczas to wołomiński radny Tomasz Kowalczyk nagrał moment wjazdu ciężarówki z odpadami na wysypisko w Lipinach Starych. Sfilmowana przez niego ciężarówka wieczorem zostawiła odpady na kwaterze, z pominięciem ważenia i kontroli zawartości. Jak mówił, takich ciężarówek było tego wieczoru więcej. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(5) Comments

 1. jasio

  Niesamowite, Martel nam zamilkł. Nawalił się? Robił sobie jaja, teraz przyjdzie tłumaczyć i chronić umoczone dupy.

 2. Wołominiak

  Charles Martin może teraz coś napiszesz w tym temacie, daj znać o sobie dawno nie było cię słychać, może Ela pozbyła się już tego klauna

 3. sąsiad

  Wydawało sie, że pozamiatane, a tu masz ci babo placek. Wojna na paragrafy, śledztwa, umorzenia i wyroki rozpoczęta.

 4. Nabity w bambuko

  "Spełniamy wszystkie warunki niezbędne do otrzymania uprawnień RIPOK, przekazaliśmy władzom sejmiku województwa mazowieckiego pełną dokumentację – mówi sekretarz gminy Wołomin Małgorzata Izdebska." Po co to było 4 lata temu walczyć o powstrzymanie budowy RIPOK skoro teraz powracamy do tego samego pomysłu. Czyż nie zostaliśmy przez niektóre osoby nabici w butelkę? Kiedyś RIPOK był zły-teraz jest OK?Jednak te 14 mln pożyczki zaciągnięte na budowę instalacji nie poszło w błoto jak to niektórzy mówią.Czy niedługo powstanie instalacja do przetwarzania odpadów? Miejmy nadzieję,że nie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *