Czas dla rodziny

18

To on był jednym z pewniaków na urząd nowego Starosty powiatu wołomińskiego. Już dawno mówiono, że w swoim czasie obejmie zaszczytne stanowisko i utrzyma je długo. Ma przecież sukcesy nie tylko jako samorządowiec i wieloletni burmistrz najprężniej rozwijającej się gminy w powiecie, ale jest postacią cieszącą się uznaniem w lokalnych środowiskach.

Wyniki wyborów do Rady Powiatu wołomińskiego nie pozostawiały złudzeń. Były już burmistrz Ząbek, Robert Perkowski uzyskał najlepszy w powiecie wynik, uzyskując 40,87% poparcia, zdobywając 5427 głosów deklasując konkurencję.  (…)

– Wiem, że działając w samorządzie od lat, trudno całkowicie zrezygnować z przyzwyczajeń z dnia na dzień. Decydując się na udział w wyborach do Rady Powiatu, brałem pod uwagę nieetatowe udzielanie się w samorządzie. Wspaniały wynik, jaki uzyskałem dodatkowo wzmocnił mnie w przekonaniu, że podjąłem dobrą decyzję – twierdzi Robert Perkowski.

Wyraźnie podkreśla słowo „nieetatowe zajęcie” w Starostwie, a zatem nasuwa się pytanie: a co z podstawowym, tym pozwalającym żyć dużej rodzinie na odpowiednim poziomie? Czyżby pensje byłego burmistrza Ząbek pozwalały o tym nie myśleć przez lata? – To też był jeden z powodów chęci zmiany pracy. Pieniądze wielkie nie są w stosunku do nakładów czasu. Dlatego nie ukrywam, że jestem na etapie poszukiwania jakiegoś intratnego zajęcia – mówi szczerze, nie pozostawiając domysłów. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

18 KOMENTARZE

 1. Widać zdolny były burmistrz Zabek Perkowski myśli o wysokim stołku gdzieś wyżej. Przypuszczam , że będzie mózgiem w radzie powiatu czyli szefem rady , zaś jakieś prezesostwo jest zapewne do objęcia już o to zadba pan minister. Jedynym naturalnym kandydatem na starostę jest jak widać pan poseł Uściński, który liczy się z przegraną w przyszłorocznych wyborach do sejmu i objęcie pięcioletnej kadencji w powiecie na stołku starost daje mu nowe pewne perspektywy a zarazem partyjnego pilnowania powiatu. Pomoze mu w tym pan Roguski doświadczony samorzadowiec i zdolny polityk.

 2. @Kobyłcznin , spokojnie po co te nerwy. Przeciez tu nie powiedziano w negatywnym swietle o panu RR.
  ps. Jak to sie stało,ze Jego nominat przegrał z tarocistką????????

 3. @Kobyłcznin, według Ciebie RR to jakby jedno z tarocistka?? Moze masz widze dlaczego nominat RR przegrał z tarocistką?
  ps.Jeszcze raz radze napij sie zimnej wody i ochłoń.
  Pozdrawiam

 4. Widać jaki @Kobyłczanin hehe. Ciekawe czy tablice w aucie już zmienił na „W” z przodu.
  A z wyboru Pani Burmistrz bardzo się cieszę.

 5. Dobrze,ze już RR nie jest burmistrzem w Kobyłce.zastanawia mnie natomiast euforia niektórych mieszkańców co do nowej Pani burmistrz. Z tego co sie orientuje,to działała ona wcześniej w Wołominie jako wice,a patrząc na to jak wyglada Wołomin, jak sie „rozwija”to mówiąc delikatnie szli brak:)

 6. Jak pisze dzisiejszy Super Express w sporym artykule w wynajmowanym mieszkani obecnej burmistrz Kobyłki która kiedyś zajmowała sie usługami wrózenia , tarota i kabały znaleziono dw trupy 37 letnia dziewczynę i 22 letniego faceta. Jak pisały portale od kilku tygodni działy sie tam rzeczy dziwne , alarmowano u własciicielki mieszkania obecnej pani burmistrz Kobyłki i nic nie otwarto mieszkania. Sprawa trwała w czasie kiedy odbywały sie wybory na burmistrza w Kobyłce. Wychodzi na to że podczas tej kampanii trupy leżały w wynajmowanym, mieszkaniu. Nalezy postawić pytanie . Czy wynajmowanie było zgłoszone do urzedu Skarbowego i odprowadzane były podatki i co by sie stało jakby otwarto drzwi mieszkania kandydatki na burmistrza Koyłki tuż przed głosowaniem ? Czy wynik wyborów byłby inny ? Więc co wpłynęło , że tych drzwi w ostatniej fazie kampanii nie otwarto ?

 7. Ciekawe w jaki sposób nabyła pani burmistrz to mieszkanie w centrum Wołomina. Przecież był to komunał a może przetarg ale w przetargu by stawała jako burmistrz ? A może w Wolominie działa coś na wzór wołomińskiego przejmowania kamienić . Warto zobaczyć kto tam kupił też mieszkanie za ustepujacej kadencji samorzadowej z otoczenia decydentów wołominskich ?

 8. To już nawet nie chodzi o to mieszkanie, ale jak Kobyłczanie połaszczyli na te kandydatke to jakas zaćma.Moze ten park na pograniczu miał jakieś znaczenie. Ewentualnie zostali zaczarowani kabała. Tak przy okazji sa tacy co korzystali z tych wróżb i co sprawdziły sie? Teraz Kobyłka bedzie sie prężnie sie rozwijać. Jak kościół w Wołominie a teraz w Kobyłce bedzie wspołpracował z burmistrz. Przeciez wedle nauk kościoła wróżby, tarot itp. to wielki grzech.

 9. Park na pograniczu – zrobili – nie wiadomo po co. Nie ma tam parkingu nawet. Żeby poprawnie zaparkować – shel mcdonalds albo dziki parking od zielonej. Wszystko po drugiej stronie ulicy – ruchliwej ulicy. Ja pisałem o tym kilka miesięcy temu – przejście przy maku – powinno być oświetlone w pierwszej kolejności – bo dojdzie tam do tragedii. a co jakiś czas – dochodzi do stłuczki.

  I co zrobili – nic! Gówno ! Totalny brak ignorancji i zaniechania.Potworny debilizm i starostwa i władz – chyba już Kobyłki.
  Mamy jesień – słote deszcze i liście lód śnieg na drogach. Tam ktoś zginie . tego jestem pewien . Teraz – po otwarciu tego – pożal sie Boże parku – nie będziemy długo czekać na tragedię. Obym sie mylił i oby mnie wtedy tam ne było.
  Ale może pani tatot – zwróci na to uwage albo wywróży – że sie myle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj