Teatr przynosi straty

13

To kolejna już komisja Rady Miasta, na której dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wołominie musi tłumaczyć się radnym ze swoich pomysłów na tę jednostkę. Jak bowiem wynika z informacji udostępnionej przez dyrektora Piotra Stawskiego, w 2018 r. działalność Teatru Huta w MDKu przyniosła ok. 90 tys. zł „straty”.

Przysłuchując się niedawnej dyskusji na komisji edukacji, można odnieść wrażenie, że radni nie są zachwyceni sposobem prowadzenia MDKu przez nowego dyrektora. Działalność utworzonego przez niego teatru nazywają „porażką”, a nikła frekwencja na imprezach jednostki wskazuje według nich na słabą promocję albo nie trafienie w gusta wołominiaków. Radni mnożyli przykłady nieudanych imprez, zarzucając dyrektorowi mylenie stanowiska dyrektora MDKu z dyrektorowaniem teatrem.

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

13 KOMENTARZE

  1. a to ten pan, którego pani Radwan zatrudniła na stanowisku dyrektora MDK mimo, że nie miał kwalifikacji – nawet studiów skończonych?? Wtedy był dobry a dziś już beee??

  2. Jak w gazetach krzyczeli w zeszłym roku, że zatrudniają gościa bez wykształcenia wyższego na dyrektorskim stołku – to krytyka była ze strony urzędu, że źli ludzie źle go oceniają. Wpieprzał lody na festynie – wszyscy o tym mówili – ale nasz urząd uważał, że wszystko jest ok – to teraz macie. Powinien polecieć przede wszystkim ten kto takich ludzi zatrudnia!!!

  3. Samo powołanie na dyrektora a tym samym pozwolenie na zarządzanie budżetem w wys. Ok. 2mln pln z pieniędzy podatników to jakiś absurd. Osoba bez doświadczenia, wykształcenia – kto na to pozwolił o zgrozo!!!!

  4. Ciekawe kogo teraz wsadzą ? Na miejscu burmistrzowej to szybko zarządził bym audyt, chyba że ma powody i woli tego uniknąć . Bo ludzie – artysci tego rozmachu co ” Pan Kisiel” mają rozmach i gest w wydawaniu cudzych pieniędzy . Wystarczy przejrzeć rejestr umów na BIP MDK Wołomin.

  5. Nareszcie teatr w Wołominie! Jestem na każdym spektaklu, z dziećmi lub mężem i sala jest pełna. Nie trzeba jeździć do Warszawy, bo spektakle są rewelacyjne. Szkoda tylko, że nie wszyscy są w stanie to docenić i zamiast wspierać potrafią tylko oczerniać.

  6. hyba JAJA-on dyrektorem ? !!!!! Ten gość kiedyś próbował w TV i tam usłyszał ” Z TAKIM TALENTEM, TO MOŻESZ ALE U SWOJEJ CIOCI NA IMIENINACH WYSTĘPOWAĆ ” ! pani burmistrz -stuknij się i Ty w głowę !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj