Zmiana planów

Zmiana planów

Mieszkańcy Kobyłki chyba już dawno temu zwątpili w powstanie Centrum Handlowego „Ossów Park”. Przypomnijmy, że zgodnie z początkowymi planami, budowa galerii handlowej przy ulicy Nadarzyńskiej, Orląt Lwowskich i Husarii w Kobyłce miała rozpocząć się w 2016 r. W połowie zeszłego roku informowaliśmy o tym, że inwestor nie zrezygnował z tego przedsięwzięcia i rozpoczął prace związane z przeprojektowaniem samej galerii oraz uzyskaniem zamiennego pozwolenia na budowę. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Kobyłka, kierownik miejskiego wydziału inwestycji potwierdził, że centrum handlowe powstanie, ale będzie ono znacznie mniejsze niż początkowo planowano. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(6) Comments

  1. zen

    a po co kolejne centrum handlowe jak jest w wołominie! może jakiś pacan puknie się w głowę i lepiej niech zbuduje jakiś zakład produkcyjny z nowymi miejscami pracy

  2. aborygen

    Jasne, postawcie jeszcze sto galerii, handel w naszej wsi umiera, w sklepach pustki bo ludzie są w galerii, jak tak dalej będzie to ciekaw jestem kto będzie płacił podatki jak się sklepy pozamykają, ba już się zamykają.

  3. mark

    dawno mówiłem- że te galerie są na wój potrzebne. Ludzie tam tyrają za wiązke chrustu od skowronka do żaby. A do kieszeni gminy wpływają grosze. Tylko zakład pracy- który coś wytwarza- daje prace ( dobre zarobki ) i podatki do gminy. Rykardo- kiedy ściągniesz inwestorów zamiast przekształcać prominentom ziemia z pod fabryk - na galerie???

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *