Mniej pieniędzy na dofinansowanie letnich wyjazdów

Mniej pieniędzy na dofinansowanie letnich wyjazdów

Prawie trzy razy mniej środków gmina Wołomin przeznaczyła w tym roku na wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży. Czytamy o tym w wydanym właśnie zarządzeniu burmistrz Wołomina.

W ogłoszonym konkursie pod tytułem „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w czasie wolnym od zajęć szkolnych” burmistrz Wołomina poinformowała, że na realizację zadania planuje przeznaczyć środki do kwoty 26 900,00 zł. To ok. 35 proc. kwoty, jaką przeznaczono na to zadanie w roku ubiegłym.  (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(9) Comments

 1. pora

  dokładnie. Dzieciom w marcu zabrała dofinansowanie do żłobków, a teraz zmniejszyła trzykrotnie dotacje do letniego wypoczynku!

 2. On

  Elka daje Seniorom, Klechom i tym z których ma lub będzie miała korzyści. Populistka. Nie zdziwi się jak na Jesień spieprzyc będzie chciała do Senatu.

 3. kolo

  Księża proboszczowie na pewno powiedzą miłe słowo z ambony na temat jej hojności i dobroci serca

  1. Bratek

   Juras głupoty gadasz - ani "pińcet" + ani kasy na żłobki nikt nie daje ze swojej osobistej kieszeni - to są nasze podatki i tak jak "pińcet" nalezy się bardziej rodzinom z dziećmi niż kulczykopodobnym, tak kasa na żłobki i wyjazdy dla dzieci też należy się nam jak psu buda!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *