„Pozytywne” zmiany „pozytywnych”

7

Co zrobić by odzyskać nieopatrznie utraconą komisję, kiedy jest się klubem mającym większość w Radzie Miasta? Oczywiście unieważnić uchwałę sprzed kilku miesięcy, określającą skład komisji i zarządzić nowe wybory. Pomysł prosty i łatwy do zrealizowania. A by jeszcze podkreślić swoją wyższość w Radzie – najlepiej nie informować o swoich planach opozycji – niech będą zdziwieni i czują się bardziej poniżeni.

Taki właśnie scenariusz ziścił się na poniedziałkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Wołominie, kiedy to przewodniczący Rady, bez wcześniejszego powiadomienia wszystkich radnych, zaproponował by włączyć w porządek obrad nowe uchwały – o zmianach składów i nazw komisji: edukacji oraz sportu i kultury a także bezpieczeństwa i gospodarki. Ta ostatnia komisja, jakże ważna, była bowiem do poniedziałku prowadzona przez radnego, który przeszedł w szeregi opozycji, co nie podobało się klubowi pod banderą burmistrz Wołomina. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

  1. no tak, jeśli ktoś głosuje zgodnie z własnym sumieniem, to się już nie podoba eluni.. i trzeba go zgnoić..
    Janusz Mirowski opowiedział się po stronie mieszkańców, przeciw podwyżkom i dlatego został czarną owcą.. trzeba podkreślić, że UM nie potrafił merytorycznie uzasadnić wysokości podwyżek.
    a teraz zabrali mu funkcję przewodniczącego i pozytywni nawet zapomnieli go zgłosić do jakiejkolwiek komisji..
    brawo pozytywna zmiano!!

  2. Taki jest „pozytywny”, albo jesteś z nami , albo fora ze dwora. Coś oni niedawno mówili o mowie nienawiści, czy jakoś tak mi się przesłyszało.

  3. A może zamiast gierkami na siebie i malutką pseudopolityka to ktos by się zajął przeglądem placów zabaw i naprawami sprzętów bo w końcu coś się złego stanie a część zepsutych nie służy dzieciom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj