Majdańska czeka na cud

2

W minioną niedzielę po raz kolejny doszło do wypadku na ul. Majdańskiej w gminie Wołomin. Jak informują świadkowie, tym razem ranne zostały dwie osoby. Mieszkańcy są wściekli, bo w temacie poprawy bezpieczeństwa w tym miejscu słyszeli już dziesiątki obietnic, ale żadnych konkretnych działań nie mogą się doczekać. (…)

Ostatnia komisja z udziałem radnych odbyła się w tym miejscu w marcu br. „Ulica Majdańska to najdłuższa droga gminna w Gminie Wołomin mająca około 3,7 km. Mieszkańcy na spotkaniu Komisji Bezpieczeństwa zapowiedzieli, że jeśli Gmina Wołomin nie wysłucha nas, nie podejmie działań długofalowych zapewniających nam bezpieczny i zgodny z prawem dojazd do domu zorganizowany zostanie protest mieszkańców, blokujący możliwość przejazdu przez ulicę Majdańską osób, które nie są mieszkańcami tej ulicy. Właściciel może zabronić wjazdu na swoją nieruchomość. Ma do tego prawo” – relacjonowała wówczas jedna z mieszkanek Kinga Sadowska. Niestety, do tej pory radni otrzymali jedynie pismo z urzędu (z 19 kwietnia br.), w którym czytamy: (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

2 KOMENTARZE

  1. Ale za to Turystyczna full wypas. Nie żebym coś miała do Turystycznej, wygląda pięknie. Tylko są tu bardziej strategiczne ulice, wymagające naprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj