Wołomin: Rezygnują z profesjonalistów

7

Niezbyt długo trwał entuzjazm związany z powstaniem w Wołominie miejskiego Teatru Huta. Projekt powstały w październiku 2018 r., dziś nie ma już wiele wspólnego z wizją jego twórcy.

(…) Szybko okazało się, że zatrudnienie profesjonalistów do wołomińskiego teatru pociągnęło za sobą ogromne koszty, a zainteresowanie spektaklami było nikłe. Jak przyznaje wiceburmistrz Wołomina Łukasz Marek, w 2018 r. wydatki teatru wyniosły ponad 123 tys. zł, a dochody z biletów jedynie 30 tys. zł. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

  1. Sala w tym wypadku była najmniej istotna. Człowiek, w którego zainwestowano wykazał się totalnym brakiem kompetencji w zarządzaniu tego typu placówką. Aktor? Raczej kiepski lokalny komediant. Wszyscy wiedzieli przed jego nominacją, ze brak mu wykształcenia , doświadczenia włączając w to Burmistrzową.
    Władze miasta powinny inwestować konkretne projekty a nie pomysły PANA KISIELA I jego trupy – mam nadzieję że już zawsze wędrówną !!! PS . Ciekawe czy uda się posprzątać MDK i usunąć ludzi( może już tylko jedna osobę) którzy sprytnie lawirują?

  2. Pan Dyrektor chciał coś wreszcie zrobić dobrego dla Wołomina. Co innego, że tutaj jest kupa buraków co nie umieli tego docenić

  3. Może lepiej niech wiersze pisze. Kto go powolał na ten za wysoki dla niego stołek ? I tak jest z dyrektorami podstawówek i przedszkoli w Wołominie. BIERNY,MIERNY ALE WIERNY .

  4. KAROL, kiedy zajmuje się tylko personaliami umyka to, że KTOŚ miał wizję jak mogłoby wyglądać TO MIEJSCE. Za klika lat na miejscu starego basenu coś powstanie i miejmy nadzieję, że „odżyje” przedwojenna elektrownia na ul Daszyńskiego. O wiele prościej jest wyłożyć kostką plac, ustawić pomnik i twierdzić, że coś się zrobiło !

  5. Przecież on miał tylko przyciągnąć elektorat młodzieżowy do wyborów dla obecnego Burmistrza. O braku kompetencji też było wiadomo od początku. Sama procedura konkursu na stanowisko jakie zajął została przeprowadzona z naruszeniem przepisów prawa. Ale miał zostać on i został.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj