Zamkną kasy biletowe?

Zamkną kasy biletowe?

Mieszkańcy Kobyłki, Klembowa, Dobczyna i Ząbek mogą mieć niebawem problemy z zakupem biletów kolejowych. Czy od 1 października kasy biletowe znajdujące się w tych miejscowościach zostaną zamknięte?

O problemie z dalszym funkcjonowaniem kas poinformowała naszą redakcję osoba, która zajmuje się sprzedażą biletów kolejowych na terenie naszego powiatu. Firma, która aktualnie prowadzi sprzedaż biletów na przystankach kolejowych w Kobyłce, Kobyłce Ossów, Dobczynie, Klembowie i Ząbkach może działać jedynie do końca września br. Na taki bowiem termin zawarła umowę z Kolejami Mazowieckimi. Nowy wykonawca tego zadania miał zostać wyłoniony w przetargu, który został ogłoszony w sierpniu. 18 września Koleje Mazowieckie zamieściły jednak informację w sprawie unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienie publicznego na agencyjną sprzedaż biletów kolejowych. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(3) Comments

  1. Andzik

    Jeśli już to mam nadzieję, że przełoży się to na obniżkę cen biletów... bo dla podróżnych to duże utrudnienie. Przez telefon czasem kupno biletu trwa b.długo a na końcu potrafi się wykrzaczyć i trzeba szukać konduktora..I tu kolejna niedogodność, bo chcesz wsiąść na końcu pociągu, a musisz jechać w czele pociągu aby zgłosić chęć nabycia biletu. Im więcej osób tym dłużej to trwa i zamiast zająć miejsce siedzące musisz stać przez 3 stacje....

  2. edek

    jest biletomat , bilet można kupić w komórce . Kasy stacjonarne to powoli przeżytek w komunikacji aglomeracyjnej

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *