Bezpieczniej przez tory

1

 

Na linii Trail Baltica (odcinek Warszawa Rembertów-Sadowne-Małkinia) ma powstać łącznie 29 bezkolizyjnych obiektów inżynieryjnych. Ponad połowę oddano już do użytku. W ramach projektu PLK musi jeszcze wybudować bezkolizyjne skrzyżowania: w Tłuszczu, Kobyłce (2), Toporze, Łochowie (2) Małkini, Mokrej Wsi i Zielonce. W miniony piątek oddano do użytku przejście podziemne w Jasienicy – gmina Tłuszcz.

To realizacja zapowiadanych wcześniej zobowiązań PKP, która ma zapewnić mieszkańcom bezpieczną przeprawę pod linią kolejową. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. A która z tych inwestycji to inwestycja gminna bądź powiatowa lub którą z tych inwestycji uzgadniała gmina bądź powiat wołomiński?? Bo jak wiadomo – idąc za przykładem schodów w wołminie- nasze władze jaśnie panujące tej i poprzedniej kadencji- mają pewne braki w omawianiu różnych inwestycji z kimkolwiek na swoim terenie.
    Napiszcie o gminnych albo powiatowych inwestycjach. Np o tym jaki starosta zezwolił na twren powiatu zwozić odpady bez konieczności ich badania. Nie ciekawiej??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj