Pociąg, stacja i parking

3

O tym, że od 2 stycznia wybrane pociągi linii S3, uruchamiane przez warszawską SKM, pojadą na dłuższej trasie do Nieporętu i Radzymina, wiedzą już chyba wszyscy. Ale o tym, że w ostatnich dniach września Radzymin uzyskał dofinansowanie na budowę parkingu przesiadkowego przy PKP Radzymin, wie tylko niewielka część lokalnej społeczności. A cieszyć się jest czym.

– W ten sposób materializuje się drugi z naszych projektów transportowych, oprócz tego, że będziemy mieli SKM-kę do Warszawy, to jeszcze przy stacji PKP powstanie parking P+R. Uzyskaliśmy 1,2 mln zł dofinansowania, co pozwoli zbudować parking dla 60 aut i około 80 rowerów – informuje z dumą burmistrz Radzymina, Krzysztof Chaciński.(…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

3 KOMENTARZE

  1. A we Wołominku nie dosyć, że nie ma i nie będzie SKM-ki, to jeszcze bilet metropolitalny jest do końca tego roku i nie wiadomo co dalej… Panuje chaos i zamieszanie, bo ludzie nie wiedzą, czy mogą już teraz kupować bilety kwartalne… :-/

  2. Brawo!!! Brawo Radzymin.
    Kiedy przenosiny władzy powiatowej do Radzymina? Bo w durnie zarządzanym wołmińcu- równia pochyła w dół. Niewiele zostało z wielkiego miasta. Niewiele już wałków do ukręcenia i niwielkie szanse by podnieść te dziure z bagna stagnacji zastoju patologii i nieróbstwa. Dzięki mikuś- twa zadługa

  3. A czemu nie będą jeździły aż do Tłuszcza? pamiętam jak było takie połączenie, a przy obecnym rozwoju Tłuszcza myśłę że byłoby to wskazane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj