Kuźnia Smaku – delikatesy spożywcze premium

Kuźnia Smaku – delikatesy spożywcze premium
ul. Stary Rynek 23, Radzymin (sprawdź dojazd)
pon.-pt.: 7:00-19:00, sob.: 7:00-14:00

W sklepie Kuźnia Smaku znajdziesz nowe, nietuzinkowe smaki z całej Europy. Staramy się oferować naszym Klientom przyjemność jaką daje jedzenie przepysznych, jakościowych produktów. W ofercie stacjonarnej posiadamy wyjątkowe wędliny, sery, nabiał oraz garmażerkę.

Posiadamy szeroki wybór wędlin z południa Europy w szczególności z Włoch – oryginalne Salami Milano, pikantną Spinatę, włoską pancettę czy tradycyjną szynkę parmeńską. Nie zabrakło u nas również oryginalnych oliwek, suszonych pomidorów, twarogów, chałwy, marynowanych papryczek czy kaparów.

Naturalne hiszpańskie chipsy w 4 zjawiskowych smakach – szynka iberyjska, zioła śródziemnomorskie, pomidory&oliwki, tradycyjne solone.

W okresie przedświątecznym nie zabraknie u nas również przepysznych uszek i pierogów wigilijnych z lokalnej wytwórni. Kupicie tu również dorodne śledzie oraz kapusty do nadziewania.

W Kuźni Smaku znajdziesz także świąteczne prezenty elegancko opakowane oliwy, ciastka czy gustownie opakowane herbaty.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym w Radzyminie – ulica Stary Rynek 23 oraz w Internecie na stronie kuznia-smaku.com.

 

 

 

No Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *