Więcej pobić, mniej kradzieży aut

Więcej pobić, mniej kradzieży aut

W miniony czwartek komendant Komisariatu Policji w Zielonce przedstawił radnym miasta raport dotyczący zdarzeń kryminalnych na terenie miasta. Statystyki obejmują okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 r. Najpoważniejszymi zagrożeniami w Zielonce okazały się być włamania, uszkodzenie mienia, czy uszczerbek na zdrowiu.

Podobnie jak w latach ubiegłych, najwięcej zdarzeń policjanci odnotowują na os. Wyszyńskiego, gdzie dominują kradzieże i włamania (w 2020 r. 36 zdarzeń). Niemniej przykrych incydentów wydarza się na os. Wolności (kradzieże, włamania i uszkodzenia mienia), a także w okolicach ul. Długiej (tam dochodziło częściej do uszkodzeń ciała). Jak wyjaśnił komendant podinsp. Mariusz Barański, osiedla Wyszyńskiego i Wolności są największym skupiskiem mieszkańców, odnotowuje się tu coraz większą anonimowość, a dużo mieszkań pozostaje wynajętych. Stąd w tych lokalizacjach tak dużo zdarzeń i to one są najbardziej zagrożone przestępczością. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(2) Comments

  1. kllioo

    mała szkodliwośc czynu przy oszustwach , miesiac czasu odpowidz , po miesiacu umorzeni e, prokurator umorzenie . Zatem do kwoty 500 zł mozna w polscd bezkarnie kreaśc i oszukiwać bo żaden policjant i prokurator nie ruszy dupy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *