Wynajmowanie przestrzeni biurowej – lokal, w którym możesz rozwinąć skrzydła

1

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest przestrzeń w naszym codziennym funkcjonowaniu. Nie inaczej jest w życiu firmy, gdzie przestrzeń nie tylko umożliwia wykonywanie obowiązków zawodowych, ale może również inspirować i stanowić dobry grunt do zawiązywania się relacji i dobrej współpracy. To właśnie z tych względów warto do poszukiwania lokalu biurowego podjeść z dużą starannością. Wybór ten będzie przecież rzutował na życie naszej firmy przez kolejne lata.

Jakie biuro wybrać zatem w gąszczu możliwości?

Ważna jest lokalizacja

Najłatwiej poszukiwania zacząć od dzielnic miasta, które nas najbardziej interesują. W zależności od profilu prowadzonej przez nas działalności, mogą to być obrzeża lub centrum miasta. Niekiedy coś po środku okazuje się być najlepszą z opcji.

Najlepsza lokalizacja to przede wszystkim dzielnica dobrze skomunikowana, która posiada dostęp do transportu publicznego oraz siatkę ulic, które umożliwią łatwy dojazd do siedziby prywatnym samochodem. Oprócz samej komunikacji znaczenie mają także dostępność sklepów i innych lokali usługowych, bliskość centrum handlowego czy dobrych knajp, a także bliskość terenów zielonych czy rekreacyjnych. Takie otoczenie zapewnia nam i naszym pracownikom oraz klientom wachlarz możliwości, co oczywiście podnosi naszą atrakcyjność na rynku.

Warto wziąć pod uwagę przy kwestii dojazdu liczbę miejsc parkingowych. Zarówno sam transport jak i wspomniany parking będzie miał duże znaczenie dla firm, które często zapraszają do siebie klientów. W tym wypadku lepsza będzie droższa lokalizacja bliżej centrum.

Źródło: : Gdański Business Center w Warszawie
Wygodny biurowiec, czyli spojrzenie w przyszłość

Nie ulega wątpliwościom, że to właśnie nowoczesne biurowce stanowią najlepsze wsparcie dla biznesu. Cechują się nowoczesnym wyglądem, wysokim poziomem rozwiązań technologicznych i udogodnieniami na terenie kompleksu, które skupiają się na potrzebach ludzi.

Biurowiec posiada duży parking, a także miejsce dla rowerów, duże windy, monitoring oraz całodobową ochronę. To wszystko zapewnia nam wygodę i bezpieczeństwo. Dodatkowo na terenie kompleksu często znajdziemy sklepy i lokale usługowe, restauracje i bufet, siłownię czy przedszkole. Takie udogodnienia ułatwiają życie pracującym rodzicom oraz pracownikom, którzy dbają o formę, a także wszystkim innym użytkownikom tej przestrzeni.

Nowoczesne biurowce posiadają również idealne przestrzenie do rekreacji pracowników, na przykład zielone tarasy czy małe parki. To miejsce do wspólnego spędzania czasu w pracy i poza nią.

Oczywiście biurowce zaprojektowane z dbałością o detale będą naszą wizytówką. To ważne, gdyż biuro jest elementem naszej prezencji. Wszyscy nasi goście, kontrahenci czy przyszli pracownicy z pewnością zwrócą uwagę na ten aspekt.

Źródło: Gdański Business Center w Warszawie

Funkcjonalność w pracy

Funkcjonalność w miejscu pracy jest bardzo istotna, z tego też powodu przestrzenie biurowe powinny być wystarczająco duże i dobrze zaaranżowane. Nasz lokal powinien być w stanie pomieścić cały nasz zespół i dać wszystkim tyle przestrzeni do pracy, ile wymaga tego ich stanowisko. Czasem warto pokusić się o wynajem nieco większego biura, które dzięki temu będzie rosło razem z nami – taka inwestycja zwróci się przy powiększaniu zespołu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj