28 lipca zostanie wyłączone z ruchu skrzyżowanie Al. Armii Krajowej z ul. Sasina w Wołominie

4

„Wydział Inwestycji i Drogownictwa informuje, że od dnia 28.07.2021r. w związku z rozpoczęciem robót związanych z „Rozbudowa i przebudowa dróg powiatowych: Nr 4357W (ul. Armii Krajowej), na odcinku od ronda Al. Armii Krajowej – Wołomińska – Załuskiego do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego oraz Nr 4361w (ul. Sasina), na odcinku od skrzyżowania z ul. Al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Kobyłkowską w mieście Wołomin w ramach zadania: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4357W Al. Armii Krajowej w Wołominie.”

W pierwszym etapie zostanie wyłączone z ruchu skrzyżowanie Al. Armii Krajowej z ul. Sasina w Wołominie.

Przewidywany termin zakończenia robót związanych z rozbudową drogi powiatowej Nr 4357W i 4361W w Wołominie to grudzień 2021r.

Za utrudnienia przepraszamy.

4 KOMENTARZE

  1. Dziś jest szczęśliwie 27 lipca i nic nie jest zamknięte. Ogłoszenie początku robót nie oznacza automatycznie zamknięcia skrzyżowania. Zanim ono nastąpi, bedzie wycinka drzewa, zaopatrzenie miejsca budowy w materiały itd. Po co wprowadzacie ludzi w błąd?

  2. Cały ruch skieruje się w ul. Gdyńską, a następnie to wszystko rozleje się po Piotrówkku między zabudowę jednorodzinną. Już nie da się żyć na ul. Dojazdowej , ul. Czrnej Kawce, ul. Pionierskiej. Na nieprzystosowanych ulicach osiedlowych odbywa się tranzyt samochodów między Warszawą a Wołominem przez środek Kobyłki. To ogromny problem, którego nikt nie chce widzieć i rozwiązać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj