Kredyt na latarnie

8

W gminie Wołomin szykuje się kompleksowa modernizacja ulicznego oświetlenia. Łączne nakłady na to zadanie zaplanowano w kwocie 8 387 000 zł i aby wszystko zrealizować zdecydowano się na zaciągnięcie kredytu.

Jak czytamy w podjętej tydzień temu uchwale Rady: (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

8 KOMENTARZE

 1. Strasznie późno. Wszyscy już wymienili oświetlenie na oszczędne, a Wołomin dopiero jak dostał rachunki za prąd zdecydował się coś zrobić. Nieudacznicy.

 2. Może niech ktoś policzy ile kosztuje oszczędność na oświetleniu ledowyn a sodowym jeśli chodzi o zużycie prądu i zestawi to z kosztami wymiany opraw oświetleniowych. Przecież ta inwestycja nie zwróci się przez kolejne 20 lat!

 3. W 2015 czarna przemawiała na sesji, że będą sukcesywnie wymieniać oświetlenie w gminie Wołomin na ledowe i co? Mija 7 lat, rozstały się chytre baby, a oświetlenia led jak nie było…. Nie ma jak kredycik. Mieszkańcy spłacą

 4. Ledy będą oświetlać co? Dziurawe ulice? Syf dookoła, a gospodarza brak niestety i na horyzoncie nie widać

 5. Tak róbcie!!
  Gratuluje urzędnikowi z banku podpisania tak lukratywnego kredyciku. Premię chłopaku będziesz miał na pewno- nie lichą.
  Szkoda że ja na wymiane zarówek w skorupie kredytu nie biore.. Żenada.
  Obsługa jednej działającej lamy bedzie droższa niż jej świecenie przez kolejne 5 lat. Poza tym- kupią białe ledy o najniższej jakości- żeby jeździć z koszem i grzebać co roku przy tej lampie. Pogadajcie z chłopami od oświetlenia.
  Wołmin tego nie zrobił. Późnjej będą gadać , że jak na ulicy po przepala sie 50% ledów- to wtedy zaczną wymieniać wszystkie- bo pojedynczo- to by zbakrutowali. Paranoja. Gdzie tu ekologia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj