P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Wybory tuż tuż…

Wybory tuż tuż…

Zaczęło się. Lawinowa liczba imprez miejskich, otwarcia czegokolwiek, nagród, statuetek, zdjęć, mądrych cytatów (najlepiej „z papieża”). Umizgi, nowe garnitury, garsonki i sukienki. To czas wyborów się zbliża, a wraz z nim kampania wyborcza – tym razem krótka, ale wyjątkowo brutalna. Jest bowiem się o co bić: kadencja wydłuża się o cały rok spożywania fruktów i rozdawania stanowisk. (…)

Co ważne, w nowej ustawie o samorządzie gminnym widnieje zapis, że radni i ich małżonkowie oraz „osoby pozostające we wspólnym pożyciu” nie mogą być członkami władz zarządzających lub kontrolnych i rewizyjnych ani pełnomocnikami spółek handlowych z udziałem gminnych osób prawnych lub przedsiębiorców, w których uczestniczą takie osoby. Wybór lub powołanie wymienionych na te funkcje jest z mocy prawa nieważny. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(9) Comments

 1. Motor

  Wybory tuż tuż... i wołominiacy w całej swej "mądrości" zastąpią dwulicową, fałszywą idiotkę Radwanową cwaniaczkiem i kombinatorem Madziarem z sitwy Jacka Sasina. No po prostu REWELACJA!

 2. mark

  @ Motor , nie - no chyba aż tak głupi nie są...???? Miał swoje 5 min w blasku fleszy. Czołgu już nie zawinie , saszka ma koryto u kaczora... bidny chłopaczyna będzie: co tu zaj....ć, kogo wsadzić na koordynatorki stołek??? Słabo! Zabłysnął jak drewniana elektroda - i tyle było z niego pożytku. Wołomin nie jest chyba aż tak głupi by dać sie zwieść jego politycznym poparciem od same góry.....śmieci ....z radiowa - to też jego szprynca - ta wiata za 30 baniek. Dość przepuścił i zmarnotrawił. Myślisz - że ludzie zapomnieli???

 3. mark

  Poza tym - kto wpadł na pomysł umieszczać flage godło państwowe na - jak by nie patrzeć - kuble od śmieci i tam zrobić urne.. Przecież to jawne drwiny z państwowości z godła i wyborów. To w tych wyborach - wrzucajmy głosy do betoniarki- lub spłuczki albo i do miski klozetowej - też ma klape - można dziure wyciąć zaplombować.A jak sie będzie chciało głosy przeliczyć - to sie wode podłączy - samo wyjdzie. Słabe to - jak to w wołminie.

 4. kierowca

  Wybory tuż, tuż to widać. Jadąc przez Polskę ma się wrażenie, że to jeden plac budowy. Czyżby z nieba grosze pospadały, czy raczej ścibolili kase przez trzy lata by teraz dać pokaz swojej przedsiębiorczości ludowi. Gdzie nie popatrzeć tam chodniki, scieżki rowerowe, place zabaw, rycie w asfalcie itd. Szlag człowieka trafia bo wszedzie ograniczenia w ruchu skumulowane w jednym roku. Lud widzi, że cos sie dzieje. Nagle niektórzy na własne oczy wójtów zobaczyli, a co wiecej mieli prawie okazję pocałowac w lapę dobroczyńców. Jest tylko jeden problem, o którym nie pisną słowem cwaniacy. Trzy lata temu wybrukowałem sobie wjazd do firmy. Gdybym to robił dziś toza taka sama kasę zrobiłbym sobie połowe tego i w dodatku robota ślimaczyłaby sie miesiącami (brak kostki w magazynach, drożyzna, ceny usług w górę). Trzymali kase na kontach przez trzy lata by ja teraz wydać w kampanii wyborczej, tylko, ze ta kasa bardzo sie skurczyła w porównaniu do tego co mozna było za nia zrobić trzy lata temu.

 5. Mariusz

  Typuje wyniki 1 miejsce Ryszard Madziar 2. Kandydat od koalicyjny 3.kandydat od Sylwka J. 4 .obecna Burmistrz. W 2 turze wygra Madziar z poparciem S.J.

 6. mark

  Madzia! Boże! Miej litość nad tym tempym narodem. Ktoś sra mi po talerzach a ja go swoim królem zrobie????? Never ! Maniek- obyś czarnej ospy dostał jak sie Twe proroctwo spełni a z Tobą reszta co wrzucając " kartki do śmietnika" dała mu prawne namaszczenie. Amen. Ja czekam na kogoś z poza sitwy. Może być koniem Kaliguli - a głos mój miał będzie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *