Zamęt w głowie, dziura w ziemi

Zamęt w głowie, dziura w ziemi

Już wiosną wycięto drzewa, do wyborów ogrodzą działkę i wykopią wielką dziurę w ziemi. Wyleją ławę fundamentową i… poczekają. Niebawem zacznie się rozbudowa Szpitala Powiatowego w Wołominie, o czym zdecydowała ustępująca rada, zmuszając nową do konkretnych decyzji.

W przypadku rozbudowy Szpitala Powiatowego w Wołominie nawet brak zabezpieczenia środków finansowych na potężną inwestycję nie jest przeszkodą do jej rozpoczęcia. Determinacja części składu Rady powiatu jest tak wielka, że nieważna okazuje się data zakończenia budowy. Ważne jest by zacząć, wbić szpadel w ziemię i pokazać, że już się robi.

W procesie chęci budowy nie przeszkadza fakt, że dziś podejmujący decyzję rządzą tylko 8 tygodni, a „nowi” wcale nie muszą w owej dziurze czegokolwiek budować. Plany mogą być zgoła odmienne. Przykładów na to, co „jedni zrobili drugim” w tej mierze mamy w powiecie wiele, niemal wszystkie od lat są nierozwiązane. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(7) Comments

  1. Eryk

    Sami nic nie zrobili,a teraz zwalaja robite na innych zeby później na lamach facebooka i innych portali obsmarowywac radnych, staroste itd. Elka Radwan obiecala nam kupe rzeczy i zostawila z niczym ulice ,chodniki to standard każdego burmistrza,a gdzie cos wiecej?! No chyba,ze chodzi o te śmieci z Warszawy ktorymi nas truja, długami, nieudanymi inwestycjami, masa zatrudnionych niepotrzebnie ludzi. Oszukala ludzi a teraz to my będziemy splacac jej dlugi.

  2. paranojec

    "Przykładów na to, co „jedni zrobili drugim” w tej mierze mamy w powiecie wiele" - najsmutniejsze jest to, że zawsze jedni drugim zostawiają jakiś pasztet, tylko ani jedni, ani drudzy nie pomyślą, żeby zrobić coś naprawdę dla ludzi, skoro zostali przez nich wybrani do SŁUŻBY.

  3. a r t u r r o s

    Taka rozbudowa (przychodnia przyszpitalna i oddział ratunkowy) przekracza wyzwania 1 kadencji. Oby tylko nie rozgrzebano tej inwestycji i zadbano o finansowanie (właściwie tu na terenie najbliższy ale daleki jest Bródnowski i Wyszkowski szpital).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *