Lotnisko Wołomin?

6

Niewielki pasek asfaltu w środku lasu, ze znakami ustawionymi po obu jego stronach i progiem zwalniającym na środku, stał się już hitem internetu, powielanym na wielu różnych portalach.


Obrazek wyemitowała także ogólnopolska stacja telewizyjna. Inwestycję na ul. Marszałkowskiej w Wołominie autor filmiku nazwał „Lotniskiem dla bocianów”, ale internauci znaleźli dla niej dużo innych, ciekawych nazw, z których śmieją się już tysiące osób.

Takich pasków asfaltu jest na tej gminnej ulicy więcej, więc na środowej sesji radni domagali się odpowiedzi od burmistrza, w jakim celu je wykonano i kto za to zapłacił. Burmistrz nakazał odpowiedzieć swojemu zastępcy.(…)

Więcej na łamach WP

6 KOMENTARZE

  1. w wołominie przynajmniej drogi w dobrym stanie mają asfaltowe i co roku ich przybywa, bo w kobyłce i zielonce to zaby sobie spokojnie mogą żyć na ulicach

  2. Gdyby kierowcy potrafili jeździć z kulturą nie potrzebne byłyby progi spowalniające. I najgorsze jest to że zazwyczaj są to lokalni mieszkańcy a nie przyjezdni. Często nawet progi nie stanowią dla nich problemu. A znajomość przepisów ruchu drogowego np znak D-40 strefa zamieszkania jest dla nich obcy. Z przerażeniem obserwuję na ul. Sosnowej i iBłotnej kierowcę czarnej Hondy CRV Dla niego nawet skrzyżowanie równorzędne nie stanowi argumentu by zwolnić i się zatrzymać. Czy musi dojść do tragedii żeby zaczęli myśleć i wtedy wyjdzie taki rozpłacze się i powie ja przepraszam ja nie wiedziałem, ale na wcześniejsze zwrócenie uwagi reagują agresją.

  3. @kasienka, a Ty pomieniałeś się na łby z osłem? Nie słyszałeś, że chodziło tu o poprawienie przejezdności . Do ograniczenia prędkości wystarczają nierówności na gruntówce. Kto lubi takie kosztowne dla zawieszenia zabawy proszę bardzo. A kurz w lesie komu szkodzi ?

  4. Warto zobaczyć jak dzięki staraniom i zaangażowaniu własnych środków finansowych mieszkańców Marszałkowskiej w Wołominie wygląda teraz ich ulica. Wreszcie mieszkają w normalnych warunkach. Panowie Mikulski i Madziar warto wziąć pod uwagę , że niemożliwe jest możliwe , przy kandydowaniu na fotel burmistrza w zbliżających się wyborach. Może warto poprosić o udzielenie lekcji biznesu mieszkających przy tej ulicy wołomińskich przedsiębiorców ?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj