Wołomin: Pomnik po wyborach?

4

Tuż po wyborze nowej przewodniczącej Rady Miejskiej z PiS, Komitet Budowy Pomnika Poległych w Katastrofie Smoleńskiej znów przypomniał o swoim pomyśle. Pisząc list do Katarzyny Lubiak członkowie komitetu mają nadzieję, że: „Po ostatniej zmianie na funkcji, (…) którą obecnie piastuje Szanowna Pani, radna Prawa i Sprawiedliwości, zawodowo-pracownik sekretariatu Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, szanse na skierowania i nadanie właściwego biegu wniosku Komitetu pod obrady Rady Miejskiej nabrały realnej możliwości jego realizacji”. W swoim liście nadawcy – Powiatowe Stowarzyszenie „Przymierze Samorządowe”, Towarzystwo Przyjaciół Wołomina i Kapituła Anioł Stróż Ziemi Wołomińskiej – przypomnieli przewodniczącej Lubiak, że ich pisma, wysyłane od trzech lat, nie spotkały się z życzliwością władz miasta i radnych. Niektórzy radni PiS po cichu deklarują komitetowi poparcie (w liście wymieniony jest z nazwiska radny Zbigniew Paziewski), jednak na komisjach sprawa jest odraczana. Najwięcej żalu członkowie Komitetu mają do burmistrza z PiS, który nie „popycha” sprawy do przodu, a na zadane wprost pytanie o powód takiego działania miał odpowiedzieć: „Bo nie”.

Więcej w nowym numerze Wieści.

4 KOMENTARZE

  1. Nie ma co się dziwić, Paźniewski zdobył nieomylność w Ameryce. Tamtejsze debile zawsze wiedzą najlepiej jak jest i jak powinno być w Polsce chociaż o ich intelekcie świadczy to, że po wielu latach pobytu nie potrafia się porozumiec po angielsku. Paźniewski do tegop grona należy, dlatego bedzie nas uczył jak mamy myśleć. Tacy sa ci wybrańcy ludu.

  2. Co on takiego „trzymie w ręcach” tan anioł? – Niech zgadnę… – Zdechłego wieloryba marki „orka”!!! Ale dlaczego ten anioł ma TRZY nogi – to ja już nie zgadnę…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj