Leśniakowizna: Szkoła otwarta

7

W miniona sobotę uroczyście otwarto Zespół Szkolno-Przedszkolny w Leśniakowiźnie.

Uroczystość rozpoczęła msza św. w kościele NMP Królowej Różańca Świętego w Majdanie, skąd zaproszeni goście przeszli do siedziby szkoły. Tam, w hali sportowej odbyła się część oficjalna uroczystości, połączona ze zwiedzaniem placówki i poczęstunkiem dla gości. Równocześnie, na boisku szkolnym odbywały się zawody i rozgrywki sportowe. Szkoła z przedszkolem w Leśniakowiźnie rozpoczęła pracę we wrześniu i przyjęła 140 uczniów i 75 przedszkolaków. (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

7 KOMENTARZE

 1. oo kandydaci na burmistrza Wołomina z PiS i Wspólnoty Samorządowej, jakby jedno i to samo, nawet w czasie kampanii razem – znaczy się koalicja jest, trwa, ma się dobrze i będzie kontynuowana, to sygnał dla tych, którzy chcą iść i zagłosować na tych służących mieszkańcom a nie partiom politycznym

 2. ciekawe, czy przyjechali do Leśniakowizny od strony Majdanu czy starosta pochwalił sie wyjątkowym odcinkiem trasy offroadowej – chyba jedynej na mazowszu – która biegnie z Leśki do Ossowa – gdzie łbem wybija sie dach a najwyższej klasy amory – wytrzymują 6m-cy pracy w aucie.
  Pewnie sie pochwalił….- taki sukces…………
  …….a może …skansen?

 3. A ja mam tutaj uwagę! Czy wolno wchodzić i przebywać osobom postronnym, bez badań, w okryciach wierzchnich do kuchni szkolnej podczas sporządzania posiłku dla setki dzieci? Dobrze, że nie oddali do użytku sali operacyjnej w wołomińskim szpitalu, bo zapewne weszliby w trakcie operacji. Na władzę nie poradzę!

 4. Mam nadzieję, że wraz z oddaniem do użytku nowego budynku w samej szkole zapanują nowe porządki, a w szczególności w radzie rodziców nie będą zasiadać miejscowe nawiedzone działaczki, co to w d… były i g… widziały, ale aspiracje mają, nauczycielki nauczą się ortografii i będą pisać bez błędów, a selekcja uczniów według zasobności portfela rodziców także odejdzie do historii. To ostatnie jest chyba najważniejsze.

 5. Other ailments can be minimized or eliminated as well, through the use of these
  microbes. Members of the site enthusiastically use their coupons to
  receive discounts, and even a cash back each time their commissions
  reach the amount of $300. Brush them lightly with the olive oil and sprinkle evenly on both sides with the pepper, Old Bay, and salt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj